17 Ocak 2016 Pazar

Avon True Color 4'lü Göz Farı - Berry Love

Avon True Color 4 lü farlar birbiri ile uyumlu , gölgeli diye tabir edilen göz makyajlarını uygulamak için 4 renkten oluşan paletler. Siyah ambalajı biraz toz ve kir tutsa da sade ve şık buldum. 
 Gördüğünüz gibi ambalaj içerisindeki 4 renkte numaralandırılmış. Avon True Color 4 lü farın içerisinde geldiği karton kutuyu maalesef attım ama bu kutunun üzerinde farları hangi bölgeye uygulayacağımızla ilgili adımlar yer alıyor.
Hem paletteki renkler çok güzel hem de yapıları. 1 numara haricindeki renklerin pigmentasyonu daha fazla. Aynı zamanda 1 numara biraz daha sert bir yapıda. Diğer 3 renk ise inanılmaz güzel, yapısı yumuşacık ve pigmentasyonları kararında. Özellikle 3 ve 4 numaraya bayıldığımı belirtmeliyim. En az kullandığım renk de 1 numara.
Sürmesi ve dağıtması kolay olan bu farların kalıcılıkları orta. Baz ile oldukça uzun süreli dayandıklarını söyleyebilirim.
Satış fiyatı 30 TL ama sık sık indirime giriyor. İndirim döneminde 18 TL gibi rakamlara satılan bu farı özellikle indirim döneminde almanızı tavsiye ederim.

4 yorum:

 1. Tonlar harika ve birbiriyle uyumlu. Elimde benzer palet olmasa kesin alırdım...

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Gerçekten çok güzel tonlar, yapıları da fena değil.

   Sil
 2. Renkleri çok güzelmiş.Bayıldım ben buna ♥

  YanıtlayınSil

Hoşgeldiniz! Yorumunuzla bloguma değer kattınız, çok teşekkür ederim🌼🌼🌼