20 Haziran 2013 Perşembe

EcoTools Far Fırça Seti

Bu fırça setini Ocak ayında almıştım. Elimde çok güzel far fırçalarım olsa da hiç karıştırma fırçam yoktu, alışımın tek nedeni de bu oldu. Gerçi aldığıma hiç pişman olmadım, aldığımdan bu yana  her bir fırçayı sık sık kullanıyorum. Nedense fırçaların büyük boy olduğunu düşünmüştüm, set bana ilk ulaştığında seyahat boyu fırçaları görünce hayal kırıklığına uğradım ama şu anda hem kullanım hem taşıma kolaylığı yüzünden fırçalardan çok memnunum.
Aynalı minik bir çanta içinde büyükten küçüğe sıralanmış fırçalarımız. 1. sıradaki Düz Far Fırçası, bende büyük boyu da mevcut. Açıkçası benim göz kapaklarıma biraz büyük geliyor ama yine de severek kullanıyorum. 2. sıradaki (açılı fırça) crease denilen göz kapağının katlanma yerine far sürmek için olan fırça. 3. sıradaki fırça highlighter fırçası diye geçiyor ama ben onunla karıştırma işlemi yapıyorum.
4. sıradaki ise yine gölgelendirme yaparken ince ince çalışacağım  zamanlarda kullandığım bir fırça 5. fırçayı da göz pınarlarımı aydınlatmak için kullanıyorum.
Bu fırça setinden gerçekten memnunum. Sık sık yıkıyorum, yıkamaya dayanıklı.
Ben bir internet sitesinden kargo dahil 40TLye aldım, genelde de 35-40TL civarına satılıyor bu set.

10 yorum:

 1. güzel bir setmiş kullanışlı..

  YanıtlayınSil
 2. Ben de yüz fırçası setini almıştım, çok memnunum, şimdi sende far fırçalarını görünce onları da alasım geldi yaa :D

  YanıtlayınSil
 3. Bu seti bende kullanıyorum ama yenilenmiş halinde gözüm kaldı:) yeni versiyonun kılları çok daha yumuşak ve güzel. Tekli satılan kapatıcı fırçasını da almanı öneririm. Güle güle kullan:)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Yenilenmiş halini henüz görmedim ama gözüm kalacaksa ne kadar geç görsem o kadar iyi :) Kapatıcı fırçası da aklımda. Çok teşekkür ederim :)

   Sil
 4. Set olarak çok iyi görünüyorlar, hem daha kullanışlı :)

  YanıtlayınSil
 5. gulegule kullan canım cok profesyonel fırcalar umarım bende alırım ileride:)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim canım, daha güzelleri senin olsun o zaman :)

   Sil

Hoşgeldiniz! Yorumunuzla bloguma değer kattınız, çok teşekkür ederim🌼🌼🌼