24 Aralık 2017 Pazar

Güneş Gözlüğü Atasun Optik'ten Alınır!

Güneş gözlüğü artık bir lüks değil, ihtiyaç. Göz sağlığımız için yaz-kış güneş gözlüğü kullanmamız gerektiğini, tercih ettiğimiz güneş gözlüğünün de camlarının kaliteli olmasının (polarize ya da UV korumalı) önemli olduğunu artık hepimiz öğrendik. Ayrıca yazın olduğu kadar da bulutlu kış ve bahar aylarında da kullanmaya devam etmeliyiz. Yine de genelde bahar aylarında ya da yaz iyice yaklaşmışken nedense aklımıza güneş gözlüğüne ihtiyacımız olduğu gelir.
Atasun Optik Gözlük Modelleri

Benim gibi güneş gözlüğü seçerken kılı kırk yarıp hem kaliteli olsun, hem şık olsun, bana yakışsın, biraz da fiyatı uygun olsun derken bir türlü karar veremeyip yaz aylarına gözlüksüz girenlere tavsiyem arayışlarına kış aylarında başlamaları. Ben bir çok marka ve modeli uygun fiyata bulabildiğim için gözlüklerimi Atasun Optik'ten almayı tercih ediyorum.
Atasun Optik Gözlük Modelleri

Kararsızlığımla önce online mağazasından 360 derecelik açıyla modelleri detaylı inceleyip sonra da mağazalarını dolaşmaya başlıyorum. Dünyaca ünlü markaların yanında Atasun'a özel markaların da bulunduğu bir çok model arasında mutlaka beğendiğim ve bütçeme uyan bir çok güneş gözlüğü bulabiliyorum. Gözlük arayışınız varsa Atasun Optik online mağazasına mutlaka tıklayınız
Atasun Optik Gözlük Modelleri

Atasun Optik Gözlük Modelleri

Benim tercihim yine renkli çerçevelerden yana olacak gibi görünüyor. Mağazalarında modelleri incelesem de yine de online mağazasından alışveriş yapmak daha kolay geliyor. Garantili bir şekilde, 3 iş günü içerisinde gözlüğüm teslim ediliyor. Bir sorun yaşadığımda sorunsuz bir şekilde iade ve değişim yapabileceğimi biliyorum. Daha önce aldığım numaralı ve güneş gözlüğüme de istediğim zaman mağazalardan bakım yaptırabiliyorum. Bu yüzden rahatlıkla gözlük Atasun Optik'ten alınır diyebilirim.  

14 yorum:

 1. Bende hep Atasun Optikte aldım gözlüklerimi hem uygun fiyatlı hem de güler yüzlü ekipleri var :)

  YanıtlayınSil
 2. Biz de eşimle en son Atasun Optik Historia mağazasından aldık RayBan marka gözlüklerimizi, çeşitler mükemmel, çalışanlar ilgili :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Çalışanlar gerçekten çok ilgili. Güle güle kullanın gözlüklerinizi :)

   Sil
 3. Daha hiç oradan almadım ama senin güzel yazını görünce Atasn'a uğramamak olmaz. :D

  YanıtlayınSil
 4. Tüm göz ürünlerimi Atasun Optik'ten alıyorum, çok memnunum :)

  YanıtlayınSil
 5. Yavaş yavaş bakmak lazım ;)

  YanıtlayınSil
 6. Ben de almıştım yaz sezonunda tüm aileye :)

  YanıtlayınSil

Hoşgeldiniz! Yorumunuzla bloguma değer kattınız, çok teşekkür ederim🌼🌼🌼