26 Ocak 2016 Salı

Farmasi 3lü Far Paleti


Farmasi 3lü Far Paleti ince, siyah ve hafif oluşu ile şık ve pratik bulduğum bir ambalajda, çantada taşımak için uygun boyutta. Bendeki yeşil tonlarındaki palet. 
İçerisinde 3 adet birbiri ile uyumlu renkleri olan farlar var. Çok pigmentli veya çok kalıcı değiller. Far bazı ile hem daha belirgin görünüyor hem de daha kalıcı olarak kullanmak mümkün oluyor. Yapıları çok yumuşak, kullanırken biraz tozutuyor ve bazsız kullanıldığında göz altına dökülme yapabiliyor.   
Yeşil tonlarını eskiden çok sık kullansam da son zamanlarda pek kullanmıyorum. Bu yüzden aslında palette en sevdiğim renk bej tonundaki renk oldu. Fakat üstünden kat kat geçince rengini ancak veriyor. Diğer 2 rengin ise rengini vermesi biraz daha kolay oluyor. Yine de baz kullanmak şart.
Ambalaj olarak çok sevsem de pigmentsiz oluşları, rengini vermesi ve kalıcı olması için uğraştırmaları nedeni ile sık sık kullanmadığımı belirtmeliyim. 
*Basın ürünüdür, objektif yorumlarımı içerir. 

10 yorum:

 1. Far paletinden çok ponponlar dikkatimi çekmedi desem yalan olmaz =D

  YanıtlaSil
 2. bende kahve tonlusu var buna göre daha başarılı sanırım en azından rengini daha kolay veriyor..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. en şanslıymışsın o zaman, kahve tonlusunun renkleri de çok güzel.

   Sil
 3. fotolarda renkler ne hoş olmuş :)

  YanıtlaSil
 4. Bende de kahve tonlu olanı var. Başarılı bulmuştum ben oysa. Demek ki renkten renge değişiyor.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet, renkten renge değişiyormuş. Kahve tonlusunun renkleri de çok güzel.

   Sil

Yorum bıraktığınız için çok teşekkür ederim.
(Yorumlarınıza lütfen link eklemeyin, yorumlarınıza link eklediğinizde yayınlanmayacaktır. GFC hesaplarınıza bloglarınızı eklerseniz isminize tıkladığımızda bloglarınıza ulaşabiliyoruz.)