28 Nisan 2016 Perşembe

Moda’da Gang Up!

HEM ATÖLYE HEM KAFE ETKİSİ
Geleneksel sanatları günümüze uyarlayarak sanatseverlerle buluşturan Gang Up mayıs ayında katılımcılara her hafta farklı bir atölye fırsatı sunuyor. Çini tasarımı ile başlayacak program sırasıyla etamin, lifli dekoratif ürün tasarımı ve el yapımı defter atölyesi ile devam edecek. 

Mimar Sinan Üniversitesi mezunu dört arkadaşın hayat verdiği Gang Up, hem kafe hem de atölye konsepti ile İstanbul’un en gözde semtlerinden Moda’da Mart 2016'da açıldı.  
Asıl amaçlarının atölye çalışmalarını sürdürebilmek olduğunu ifade eden Gang Up ortaklarından İpek Şeker “Kişisel bilgi ve heyecanlarımızı workshop’lar aracılığıyla daha çok insan ile paylaşmak istedik. İşte tam bu noktada ‘kafe’ olgusu ortaya çıktı ve iki farklı ortamı bir arada kullanmaya karar verdik. Kısacası, GANG UP!  dedik ve harekete geçtik” dedi.
Daha çok insana dokunmak için workshop’lar düzenlenen mekanda, isteyen herkes ortak üretim alanında çalışabiliyor. Gang Up’ta lezzeti ve sunumları ile fark yaratan mini cheesecake, browni, el yapımı marmelatlar ve kahvaltı çeşitleri müşterilerine unutulmaz lezzetler sunuyor. 
Dekorasyonu ile misafirlerine samimi, sıcak ve bir ortam sunan Gang Up, misafirlerini tasarım ürünlerle de buluşturuyor. Söz konusu ürünleri dekorasyonun bir parçası olarak sunarken aynı zamanda satışını da gerçekleştiren Gang Up, ürün satışından elde edilen gelirle barınak ve sokak hayvanlarının beslenmesine katkıda bulunuyor. 

Gang Up workshopları ile ilgili detaylı bilgi için Facebook’ta https://www.facebook.com/GANG-UP-941781889221262/,  Instagram’da ise https://www.instagram.com/gang_up/ sayfalarını takip edebilirsiniz.
---Basın Bülteni---

2 yorum:

Hoşgeldiniz! Yorumunuzla bloguma değer kattınız, çok teşekkür ederim🌼🌼🌼