6 Kasım 2014 Perşembe

Shiseido Benefiance Wrinkleresist24 Pure Retinol Express Smoothing Göz Maskesi

Hızla cilde nüfuz edebilir ve koyu halkalar, kuruluk ve esneklik kaybı ile mücadele eder.  Shiseido orijinal Pure Liquid Retinol Delivery System ile geliştirilmiştir.
 İpek gibi gözle görülür daha genç ve pürüzsüz bir görünüm için sadece 15 dakika içinde düzensiz doku, ince çizgiler ve kaz ayağı en aza indirmek yardımcı olur.
Doğal kolajen üretimine yardımcı olan  yüksek teknoloji amino asit hidroksiprolin içerir.
Maskenin vaatleri bu şekilde. Haftada 2-3 defa uygulanması tavsiye ediliyor. İçerisinde tek tek paketlenmiş 12 adet maske var. (12x2) Düzenli olarak başka göz kremi de kullandığım için ben haftada veya 10-15 günde  1 kullanmayı tercih ettim. Ne zaman aklıma gelirse misali biraz da. Kullanır kullanmaz -ilk kullanımda bile- etkisini göstereceği vaadi de bulunuyor. 
Gece yatmadan uyguladığım için bulanık çıktı fotoğraf ama, bu şekilde uygulayıp 15 dakika sonra çıkarmak gerekiyor maskeleri. Kumaş dokulu ve oldukça nemli  / ıslak maskeler. 15 dakika beklerken göz altları biraz karıncalanabiliyor. Kaz ayağı bölgemde sadece gülerken veya mimik yaptığımda belli olan çizgilerim var. Onlar için fazla bir etkisini görmesem de uykusuzluğa ve strese bağlı olarak göz altımda oluşan koyulaşmanın rengini düzelttiğini söyleyebilirim. Nemlendirmesi oldukça yüksek. Göz altı yumuşacık oluyor ve aydınlanıyor. Şimdilik 4-5 sefer kullandım ve göz altımda belirgin bir düzelme var. Ayrıca ağız çevresindeki çizgilere de uygulanabileceğini belirteyim.
Fiyat olarak biraz yüksek, haftada 2-3 kere kullanılacağı düşünülürse 1-1,5 aylık bir paket ve 200TL civarı. (Bazı online sitelerde indirimli 150TLye satılıyor. ) Benim tavsiyem düzenli kullanılan çok iyi bir göz kremi ile birlikte 10-15 günde 1 olmak üzere kullanılabilir. 

2 yorum:

Hoşgeldiniz! Yorumunuzla bloguma değer kattınız, çok teşekkür ederim🌼🌼🌼