2 Ocak 2017 Pazartesi

Hamilton Everday Face SPF 50+ Mat Yüz Kremi

Hamilton Güneş Ürünleri bir süredir takibimdeydi. Genellikle dermatologların, lazer epilasyon veya cilt bakımı yapan salonların tavsiye ettiği markalardan. Hamilton Güneş Ürünleri güneşin ülkesi Avustralya’dan geliyor ve dünyanın ilk güneş koruyucusu markası. Hamilton Güneş Ürünlerinin SPFleri Avustralya SPF standardına göre belirleniyor. (Avustralya standartlarında, suya dayanıklılık testi SPF ibaresi için en zor aşamalardan biri olup, etikete yazılan SPF değeri, ürünün suya temastan sonra azalan rakamdır.( Örnek: Ürünün ilk güneş koruma gücü SPF30 ise ve 4 saat suya temastan sonra ürünün güneş koruma gücü SPF15 olarak ölçülürse ürün etiketinde, SPF15 yazmak zorundadır. Hamilton Güneş Ürünlerinin üzerinde yazan 50+ SPF değeri bu koruyucu testten geçirilerek onaylanmış bir rakamdır.) 

Hamilton Everday Face SPF 50+ Mat Yüz Kremi'nin Vaatleri
Hamilton Everday Face SPF 50+ Mat Yüz Kremi, mat ve renkli yapısı, kapatıcı özelliği ile kullanılabilecek bir yüz kremidir. Günlük bakım kremi olarak etkin bir kullanıma sahip olan ürün cildi güneşin zararlı ışınlarına karşı korur. Mat yapısı sayesinde ciltte yağlanma ve parlamaya neden olmaz. Gözenekleri tıkamadan bakım yapan ürün içerdiği Aloe Vera özü ve E vitamini sayesinde etkin bir bakım sağlar. Paba, lanonin ve parfüm içermeyen ürün günlük olarak kullanılır, 50 faktörün üzerinde etkin bir koruma sağlar. Hamilton Everday Face SPF 50+ Mat Yüz Kremi, hafif renkli formu ile cildinizde hoş bir görünüm sağlar ve cildinizi güneşin neden olabileceği zararlı etkilerden de korur. Makyaj için ideal zemin hazırlar.

Renkli ve kapatıcı olduğunu iddia eden Hamilton Everday Face SPF 50+ Mat Yüz Kreminin hafif bir rengi olsa da kesinlikle cilde kapatıcılık ve renk vermiyor. Fakat bu renkli yapı sayesinde bazı güneş kremleri gibi beyaz beyaz durmuyor. Kolay sürülen ve emilen bir krem. Hafif bir krem, yapı yapış da olmuyor. Mat olduğu da vaatleri arasında ama ben mat olduğunu düşünmüyorum. Cildim nemsiz, tamamen mat olmaması beni rahatsız etmedi. Ama belki yağlı ve çabuk parlayan ciltler verdiği matlığı sevmeyebilir. Belirgin bir kokusu yok zaten parfüm içermiyor. Yazın en sıcak zamanlarında kullandım, koruması ile ilgili bir problem yaşamadım. Ayrıca bazen güneş kremlerinde yaşanan akne veya alerji gibi bir duruma neden olmadı.   
Hamilton Everday Face SPF 50+ Mat Yüz Kreminin fiyatı 80 TL ama zaman zaman yapılan indirimlerle daha uygun fiyata almak mümkün. Şu anda portakalrengi.com'da %15 indirimli olarak 68 TL'ye satılıyor.

6 yorum:

 1. bu kremler gerçekten çok güzel ve harika koruyor..

  YanıtlaSil
 2. Çok pahalı değil bence.Çünkü bir kaç kremin yapacağı işi üstlenmiş.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet, pahalı değil. İndirimlerle daha da uygun fiyata almak da mümkün 💕

   Sil
 3. Dermatologlarin en cok onerdigi gunes kremi markalarindan biri, Lrp ve Avene'den sonra. Cok memnun olan duydum, gule gule kullan.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim, ben de uzun zamandır merak ediyordum Hamilton'u.

   Sil

Hoşgeldiniz! Yorumunuzla bloguma değer kattınız, çok teşekkür ederim🌼🌼🌼