26 Ekim 2016 Çarşamba

Golden Rose Definitive Volume & Length Maskara

Golden Rose'un daha uzun, daha hacimli ve daha siyah kirpikler vaadeden Golden Rose Definitive Volume & Length Maskarasından bahsedeceğim bu yazımda. Vaatleri fazla iddialı. Genelde birini yapsa birini yapamıyor maskaralar, yani uzatıyorsa hacim olmuyor, hacim olursa uzunluk olmuyor. Ayrıca metalik pembeli ambalajına bayıldım.


Maskaranın kauçuk ve dikenli görünümlü, kum saati şeklinde bir fırçası var. Fırça şeklini sevsem de esnek bir fırça olduğundan benim sert yapıdaki kirpiklerimi tam kavramıyor. Bu yüzden sürerken biraz uğraştırıyor. Dolgunlaştırma, uzatma ve siyah görünümlü kirpikler ile ilgili vaadini tam olarak yerine getiremiyor. Benim açımdan günlük kullanılabilecek maskaralardan.  

2. katta uygulaması daha da zorlaşıyor. Dikkatli sürülmezse kirpikleri yapıştırabiliyor. Orta karar olarak düşündüğüm bu maskaranın başka bir olumsuz özelliği de 1,5-2 ay içerisinde kuruması oldu.
Siz Golden Rose Definitive Volume & Length Maskara'yı kullandınız mı? Memnun kaldınız mı?

1 yorum:

  1. Fırçası güzelmiş ama sende tam işe yaramaması düşündürücü, aslında golden rose maskaralarında iyi olan bir maskara görmedim ://

    YanıtlaSil

Yorum bıraktığınız için çok teşekkür ederim.
(Yorumlarınıza lütfen link eklemeyin, yorumlarınıza link eklediğinizde yayınlanmayacaktır. GFC hesaplarınıza bloglarınızı eklerseniz isminize tıkladığımızda bloglarınıza ulaşabiliyoruz.)