25 Haziran 2016 Cumartesi

Note 11 Rose Shell Oje

Note 11 Rose Shell Oje
Tek katta örtücülük vaadeden ve 75 farklı rengi ile geniş seçenek sunan Note Ojelerden 11 numaralı Rose Shell isimli oje bugün ki yazımın konusu. Note ojeleri ilk çıktığı zamanlarda Kadıköy'de ki parfümerilerden (Muhtemelen Cosmo Home) keşfedip almıştım ama kullanmaya yeni sıra geldi. 
Note Ojelerle ilgili çeşitli yorumlar var, bir kısım çok memnunken bir kısım da yapısını sevmiyor, baloncuk oluşturduğundan ve sürmesinin zor olduğundan bahsediyor. Şu ana kadar kullandığım Note Ojelerde ben bir sıkıntı yaşamadım. Aksine hepsinin yapısı güzel, tek katta olmasa bile 2. katta rengini veren, opaklaşan ojeler. Note 11 Rose Shell Oje de kolay sürülen, 2 katta opaklaşan bir oje. Rengi nedeni ile acele edildiğinde dalga dalga bir görünüm olabiliyor. Ama biraz dikkatli sürüldüğünde çizgilenme olmuyor. Ben acele ettim siz etmeyin yani:)
Note 11 Rose Shell Oje

Rengine bayıldığım Note 11 Rose Shell Ojenin kuruma hızı orta. Süper hızlı kuruyor diyemem ama sabır taşına dönmeden rahatlıkla kurutabiliyorum :) Kalıcılığı ise harika, rahatlıkla -topcoat olmadan- 2 hatta 3 gün dayanabiliyor.
Note Ojelerin renk skalasını çok beğendim, özellikle ismi Rose ile başlayan tonlar harika. Ben genelde Cosmo Home ya da Rossmann'dan alıyorum. Hatta Rossmann'da sık sık 3 al 2 öde gibi kampanyalarla almak mümkün.

8 yorum:

Yorum bıraktığınız için çok teşekkür ederim.
(Yorumlarınıza lütfen link eklemeyin, yorumlarınıza link eklediğinizde yayınlanmayacaktır. GFC hesaplarınıza bloglarınızı eklerseniz isminize tıkladığımızda bloglarınıza ulaşabiliyoruz.)