10 Nisan 2016 Pazar

Golden Rose Color Expert 45 Oje

Golden Rose Color Expert 45 Oje
Geçen yaz özellikle tatilde bolca sürdüğüm ama kış boyunca hatırlamadığım havaların ısınması ile de tekrar aklıma gelen bir oje var bugün blogda; Golden Rose Color Expert 45 OjeGolden Rose Color Expert ojeleri yuvarlak, tombul şişesi nedeni ile depolama açısından pek sevmesem de yuvarlak hattı nedeni ile çok sevimli buluyorum. Ayrıca kapaklarının oje ile aynı renk olması da yine ojelerini dizerek saklayanlar için pratik oluyor, kapaktan hangi renk olduğu anlaşılıyor.
Golden Rose Color Expert 45 Oje
Golden Rose Color Expert  oje serisi 113 renklik seçeneği, tek katta kapatıcılık vaadi ve geniş fırçası ile en sevdiğim oje serilerinden. 
Golden Rose Color Expert 45 Oje çok canlı bir pembe tonunda. Tek katta tam istediğim sonucu alamadım, mutlaka 2. katı istiyor. Ama kolay sürülüyor ve çabuk kuruyor.
Golden Rose Color Expert 45 Oje
Krem yapıda ve ışıltısız, ben biraz yastık izi yaptım ama bitişi yeterince parlak. Yine de üzerine top coat uygulayarak daha parlak (ya da mat) bir sonuç alınabilir.
Ben 2. gün de çıkardım, çıkarana kadar soyulma, çıkma gibi bir problem yaşamadım.
Fiyatı 4 TL civarı. (Golden Rose online sitede 3,91TL)

16 yorum:

Yorum bıraktığınız için çok teşekkür ederim.
(Yorumlarınıza lütfen link eklemeyin, yorumlarınıza link eklediğinizde yayınlanmayacaktır. GFC hesaplarınıza bloglarınızı eklerseniz isminize tıkladığımızda bloglarınıza ulaşabiliyoruz.)