21 Nisan 2015 Salı

Oriflame The One Volume Blast Maskara

Bu maskaranın vaadi şöyle : ''Her kirpikte dolgunluğu keşfedin! 24 kat hacim arttıran Volume Blast Maskara, kirpiklerinize hiç olmadığı kadar hacim kazandırır. ''
Bir maskaradan en büyük beklentim hacim. Kirpiklerim hemen her maskarada uzuyor ve kıvrılıyor. Fakat hacim vaadi olup da hacim veren maskara çok az çıktı karşıma. 
Oriflame The One Volume Blast Maskara plastik fırçalı. Plastik fırçaları seviyorum çünkü benim kısalı uzunlu şekilsiz kirpiklerimi daha rahat kavrıyorlar ve şekil veriyorlar. Tek tek ayırma ve uzatma konusunda başarılı bir maskara. Topaklanma yapmıyor ve kirpikleri yapıştırmıyor. 

Yukarıdaki fotoğraflarda kirpik kıvırıcı kullanmadan 2 kat olarak uyguladım Oriflame The One Volume Blast Maskarayı. Uzun ve tek tek ayrılmış kirpikleri sevenler için, fakat hacim verme konusunda yeterli değil maalesef. Kesinlikle akma, bulaşma yapmıyor. Günlük kullanım için ideal bir mascara.
Fiyatı 27.90TL, Oriflame'in zaman zaman düzenlediği kampanyalarla daha uyguna almak mümkün.
*Basın ürünüdür, objektif yorumlarımı içerir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum bıraktığınız için çok teşekkür ederim.
(Yorumlarınıza lütfen link eklemeyin, yorumlarınıza link eklediğinizde yayınlanmayacaktır. GFC hesaplarınıza bloglarınızı eklerseniz isminize tıkladığımızda bloglarınıza ulaşabiliyoruz.)