24 Mart 2015 Salı

Kitap Yorumu; Yarınlar İçin - Sandra Brown

Arka Kapak Yazısı
Arzularınız sizi nereye sürükler?
Asi ve çapkın Lucky Tyler'in peşinde koştuğu kadın çok tehlikeli ve ulaşılmaz olmasına rağmen, Lucky onu elde etmekte ısrarcıdır. Karizmatik ve kadınlara karşı çok hassas olan Lucky, adını da bu özelliklerinden almış fakat bunların yanında asiliği ve dik başlılığı ailede de sivrilmesine neden olmuştur. Bir gece tesadüfen kavga ettiği bu gizemli kadınla yakınlaşır ve ertesi gün muhtemelen hatırlamayacakları şeyler paylaşırlar. Fakat bir anda ortadan kadın bir anda ortadan kayboluverir. Lucky ısrarcıdır ve bu güzel kadının peşini bırakmaz, hatta bu kadın için sevdiklerinden vazgeçmeyi bile göze alacaktır.
New York Times'ın en çok satan yazarlar listesinin bir numarasında yer alan Sandra Brown'un sevilen aşk hikayesi... ancak Brown'ın kaleminden çıkabilecek bir destan. Hayran kalacağınız bir roman.

"Gizemin ve romantizmin ustasından bir klasik daha."
People 

"Bestseller yazarı Brown, romantizmi tüm güzelliğiyle satırlara döküyor."
Publishers Weekly

"Sandra Brown çağdaş romantizmin ustası ve bu tarzı çok güzel bir şekilde yaşatıyor."
Booklist

"Muhteşem yeteneğini bu romanda da gösteren Sandra Brown romantizmi doruk noktalarına ulaştırcak."
Romantic Times

Bu kitap alında bir serinin kitabı. Ben yine bir serinin kitabı oluğunu bilmeden başladım. Hatta bundan önce serinin 3. kitabını okumuştum bilmeden. 
Arka kapak tanıtımında dediği gibi asi ve çapkın (ve yakışıklı -bu da benden!)  Lucky Tyler bir barda içerken barın içerisinden bir tartışma olur. Kasabanın serserileri Küçük Alvin ve Jack Ed bir kadını rahatsız etmektedirler. Lucky Tyler asi, çapkın, yakışıklı olmasının dışında bir de centilmendir ve olaya müdahale eder. Sonra da başına gelmeyen kalmaz! :)
Kasabanın serserilerinden kurtardığı kadın için dayak yer ama kadın bir teşekkür bile etmeden bardan ayrılır. Lucky'de buna sinirlenir ve kadını takibe başlar. Kadını sahte adla kaldığı motelde yakalar, yediği dayak yüzünden tedavi olması gerekmektedir aslında.  Doktora gitmek istemeyince kadın ona yardım eder, odada sızar kalır ve sabah kalktığında kadın gitmiştir. Kasabaya geri döndüğünde bir yangın çıktığını ve olayın faili olarak arandığını öğrenir. Geceyi nerede geçirdiğini ispat etmeye çalışırken kadının sahte isim verdiği ortaya çıkar ve olaylar başlar :)
Yine pembe dizi, beyaz dizi kıvamında bir kitap. Bu tarzı sevenler için akıcı,kolay okunan bir kitap olarak tavsiye ederim.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum bıraktığınız için çok teşekkür ederim.
(Yorumlarınıza lütfen link eklemeyin, yorumlarınıza link eklediğinizde yayınlanmayacaktır. GFC hesaplarınıza bloglarınızı eklerseniz isminize tıkladığımızda bloglarınıza ulaşabiliyoruz.)