27 Mart 2015 Cuma

Fonex Olive Therapy Saç Maskesi

*Fonex Olive Therapy Saç Bakım Maskesi Akdenizin mucizesi Zeytin yağı içeren formülü sayesinde saçlarınıza zeytinyağının doğallığını getirir. İçerdiği E vitamini antioksidan özelliği sayesinde saçlarınızı besler. Aynı zamanda parlak ve yumuşak olmasını sağlar. Taramayı kolaylaştırır. Saç üzerinde toplanma etkisi veya ağırlık hissi yaratmaz. Şampuan sonrası nem kaybını karşılar. Elektriklenmeyi önler. Her tip saç için idealdir.
*Firmanın ürün ile ilgili vaatleridir.
Kalın telli ve gür saçlarım olup çok uzun yıllardan beri de boyadığım için yıllar içinde saçlarım bir nev'i sınavım oldu. Sürekli bakım ürünleri, yeni ürün denemeleri, ne yaradı, aman bu da olmadı, acaba o iyi gelir mi diye kullanmakla, denemekle, araştırmakla geçiyor ömrüm.
Fonex Olive Therapy Saç Maskesi zeytinyağlı oluşu ile ilgimi çekti. İsmi maske olsa da her duş esnasında kullanılabilecek bir ürün. Saç kremi gibi yani. Dev ambalaj ekonomiklik anlamında iyi olsa da duşta sürekli kapak aç, elini daldır v.s. anlamında kullanım zorluğu yaşattı. Maske azaldıkça elimi daldırmakta zorlandım. 
Saçlarımı şampuanladıktan sonra saç uçlarıma uyguladım ve 5-10 dk sonra duruladım. Fakat uçları kuru olan saçlarımı hiç açmadı, taramada kolaylık sağlamadı. Herhangi bir etkisini de maalesef göremedim.
Saçlarınız çok kuru ise önermiyorum ama onun haricinde 500 ml. ambalajı ve 17 TLlik fiyatı ile bir şans verilebilir belki bu maskeye.
*Basın ürünüdür, objektif yorumlarımı içerir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum bıraktığınız için çok teşekkür ederim.
(Yorumlarınıza lütfen link eklemeyin, yorumlarınıza link eklediğinizde yayınlanmayacaktır. GFC hesaplarınıza bloglarınızı eklerseniz isminize tıkladığımızda bloglarınıza ulaşabiliyoruz.)