21 Mart 2015 Cumartesi

Alışverişler; Gratis ve 1 TL'ciler (?!)

Gratis alışverişim. Nivea Pure Natural Makyaj Temizleme Mendili'ni indirimde yakaladıkça yedekliyorum. Pastel'in Nude serisinden en bana yakın olan renk bu. Çünkü nude ojeler bana hiç yakışmıyor :(
Bu ojelerin yaklaşık 1 senedir peşindeydim. Bir arkadaşım Çekmeköy'de 1 TL'ci de denilen (ya da denilmiyor mu? ne deniliyor? :P) bir mağazadan bulup aldığını söylemişti, yerini de tarif etti ama bir kaç kere yolum düştüğünde baktım mağazayı bulamadım. Gittiğim her o tarz (1TL'ci?! ) mağazaya bakıp aradım :) Tam umudu kesmiştim ki evime çok yakın bir yerde buldum. Çok şekerler ama ya. Keşke Golden Rose, Flormar'da bu kadar şirin koleksiyon ojeler çıkarsalar ama fiyatı da bunlar gibi uygun olsa :) 
Sonra başka bir yerden de bunları buldum. Apple oje çıkarmış :) Şişeleri çok şeker yaa. Şimdi de dondurma şeklinde olanların peşindeyim ama bizim buralara biraz geç düşüyor :)

2 yorum:

  1. Kesinlikle, şu tarz ojelerin şişelerine bayılıyorum. İnsanın oje bozulsa bile bir köşede saklayıp bakası geliyor :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Ben de bitse de atmam diye düşünüyorum, dekoratif olarak da çok ciciler çünkü :)

      Sil

Yorum bıraktığınız için çok teşekkür ederim.
(Yorumlarınıza lütfen link eklemeyin, yorumlarınıza link eklediğinizde yayınlanmayacaktır. GFC hesaplarınıza bloglarınızı eklerseniz isminize tıkladığımızda bloglarınıza ulaşabiliyoruz.)