26 Şubat 2015 Perşembe

Flormar Style Matic Eyeliner S04

*İtalik yazılar firmanın ürün hakkında vaatleridir.
Asansörlü ambalaja sahip olan Style Matic Eyeliner, yumuşak yapısı sayesinde kolay uygulama imkanı sağlarken, yoğun renk verme özelliği ile göz makyajınıza daha belirgin bir görünüm kazandırır. Suya dayanıklı olarak formüle edilmiş olan bu ürün, bulaşma yapmayan formülü ile de aynı zamanda uzun süreli kalıcılık sağlar.
Daha önce göz içine beyaz kalem kullanıyordum ama hep ten/nude renk bir kalem almak aklımda vardı. Şimdi bir çok markada olsa da ilk almaya karar verdiğimde her markada yoktu ten rengi kalemler. Bu yüzden aklımda başka markalar da olsa ilk bulduğum Flormar'ın kalemi oldu ve satın aldım. 
Renk olarak tam istediğim gibi, mat bir ten rengi. Asansörlü olması diğer kullandığım beyaz kalemlere göre daha pratik. Ayrıca elimde Flormar'ın beyaz bir kalemi var, asansörlü seriden olmayanlardan. Onunla kıyaslarsam beyaz olan sürdükten sonra tebeşir gibi duruyor, bunun duruşu daha doğal, daha yumuşak. Fakat yine de göz içine uygulaması çok kolay değil. Maalesef göz içinde kat kat sürdükten sonra rengini belli ediyor. Bu arada kat kat sürerken gözleri çiziyor. Kalıcılığı da en fazla yarım saat / 1 saat. Çoğunlukla makyajımı yapıp hemen evden çıksam gideceğim yere varmadan ya da vardıktan hemen sonra silinmiş oluyor. Kullandığım sürece herhangi bir alerjik duruma yol açmadı, sadece uygularken kat kat geçmekten gözlerim yaşarıyor hafifçe.
Fiyatı 13,90 TL. Biliyorsunuz, Her türlü kozmetik ürününde beğeniler / memnuniyetsizlikler kişiye göre değişebiliyor. Bu kalemden memnun kalanlar da var ama ben hiç sevemedim maalesef.
Siz ten rengi göz kalemi kullanıyor musunuz? Memnun olduğunuz bir kalem var mı?

2 yorum:

  1. Göz içine yada göz pınarına uyguladığın zaman toparlanma yapıyor mu? Bu kalemle ilgili dediğin gibi çok övgü duydum fakat her ürün her kişi de yanı etkiyi yapmıyor...

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Hayır topaklanma yapmıyor, beyaz olan yapıyor ama bu yapmıyor. En büyük sorunu tek seferde rengini belli etmemesi, bir kaç sefer üst üste geçmek zorunda kalmak ama onun dışında o toparlanma dediğin görüntüyü biliyorum öyle bir şey olmuyor. Bir de dayanıklı değil :(

      Sil

Yorum bıraktığınız için çok teşekkür ederim.
(Yorumlarınıza lütfen link eklemeyin, yorumlarınıza link eklediğinizde yayınlanmayacaktır. GFC hesaplarınıza bloglarınızı eklerseniz isminize tıkladığımızda bloglarınıza ulaşabiliyoruz.)