13 Ocak 2015 Salı

Skin 79 SÚE Hydrating Gel

Skin 9 SÚE Nemlendirici Jel cildi tüm gün nemlendirmeyi vaat ediyor. Suyu cilde hapseder ve ciltte su kalkanı oluşturur. Dünyanın en meşhur suları (Nordenau suyu, Alplerin buzul uyu ve Keltik suyu) ile zenginleştirilmiş hidrasyon. Yoğun nem, hızlı emilim özellikleri. Hassas ciltler için yatıştırıcı etkisi vardır. 
Öncelikle aşağıda göreceğiniz gibi mavi renkli çok güzel bir kavanozu / ambalajı var bu nemlendiricinin. Şeffaf / beyaz arası rengi olan, çok hafif jel yapıda bir ürün ve hafif güzel kokulu. Koku sevmeyenler için belirtmekte fayda var, sürdükten sonra hemen kayboluyor koku. 
Uygulandığında cilt tarafından hemen emiliyor, yapış yapış bir his kesinlikle vermiyor. Yaz aylarında başladım ve sürekli kullandım, bitirmem sonbahar aylarını buldu. Özellikle hassas olan karma ve yağlı ciltler için çok uygun olduğunu düşünüyorum, çabuk kuruyor, yağlandırmıyor. Yaz sıcağında ferahlatıcı, serinletici, yatıştırıcı bir etkisi de vardı. Nemlendirmesi yeterli. 
Cam kavanozda olması benim için çok önemli ama kavanozu tutarken hep dikkatli olunmak zorunda. Ağır bir cam çünkü. Ayrıca bu tarz ürünler keşke yanlarında ufak bir plastik spatula ile satılsa. Kullanırken her seferinde parmaklamak pek hoş olmuyor.
Fiyatı 70 TL. Skin 79'un Türkiye resmi web sitesinden ve Lila Kutu'dan satın alabilirsiniz.

2 yorum:

  1. skin 79 maskelerinde o spatula var aslında

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Maskelerini denemedim de bu şekilde kavanoz ambalajlı her üründe olsa spatula güzel olurdu.

      Sil

Yorum bıraktığınız için çok teşekkür ederim.
(Yorumlarınıza lütfen link eklemeyin, yorumlarınıza link eklediğinizde yayınlanmayacaktır. GFC hesaplarınıza bloglarınızı eklerseniz isminize tıkladığımızda bloglarınıza ulaşabiliyoruz.)