11 Ocak 2015 Pazar

ProKeratin Keratin & Argan Yağı İçeren Saç Maskesi

Şekillendirirken dış etkenlerden yıpranmış saçların onarımında kullanılır. Saçı yeniden canlandırıp, parlak, dolgun, yumuşak ve kabarık olmayan bir görüntü elde edilmesini sağlar. Saçları kuvvetlendirir ve saç tellerini dolgunlaştırıp hacim kazandırır. Saç tellerine elastikiyet kazandırır. Saç derisinin bakımını yapar. İçerdiği keratin sayesinde 3 boyutlu bir parlama kazandırır. Temiz ve kuru saçlara uygulanmalıdır. 
Temiz ve kuru saça uygulanıp 5 dk sonra durulanan bir maske. Ardından ısıtıcılı bir saç ürünü ile yani düzleştirici veya fön ile saçın kurutulması gerekiyor. Bu şekilde nemi saça sabitlediği, hapsettiği vaatleri arasında. 
Ben bu şekilde uyguladığımda fazla bir verim alamadım. Çok işe yarar bir ürün olduğunu söyleyemeyeceğim. Saç diplerime de biraz korktuğum için sürmedim diyebilirim. Bir kaç sefer saç diplerime çok getirmeden ama talimatlara uygun şekilde kullanıp verim alamayınca daha sonra arada talimatlara uygun şekilde arada da banyo öncesi saç uçlarıma maske şeklinde sürüp şampuanla duruladım. Her iki şekilde uygulamada da herhangi bir parlaklık, dolgunlaştırma, elastikiyet gibi bir fark yaratmadı. 
Ayrıca  üzerinde yazdığı web sitesinden ürünü araştırmak istediğinizde web sitesinin çalışmadığını görüyorsunuz. Özellikle brezilya fönü yaptıranların ilgisini çekebilir, internette satışını görüyorum ama üreticiye de ulaşılamadığı için tercih etmenizi tavsiye etmem. 

1 yorum:

  1. Saç maskeleri ne aşırı derecede ilgim var canım.Önceler saç maskelerinin görevini yerine getireceğine pek inanmazdım.Ama denediğim ve gerçekten işe yaradığını gördüğüm maskeler de oldu.Keşke bu maskede seni memnun etseydi ama yazık bazen uyguluyoruz böyle maskeleri boşuna zaman kaybı yani

    YanıtlaSil

Yorum bıraktığınız için çok teşekkür ederim.
(Yorumlarınıza lütfen link eklemeyin, yorumlarınıza link eklediğinizde yayınlanmayacaktır. GFC hesaplarınıza bloglarınızı eklerseniz isminize tıkladığımızda bloglarınıza ulaşabiliyoruz.)