23 Ocak 2015 Cuma

Benim Gözümden / Son Zamanlarda #13

Kadıköy'deyiz! Moda'da bir sokak. Bazı sokaklar çok güzel :)

Moda'ya geliş amacımız, Kemal Usta Waffle. Eskiden waffle sevmezdim, son dönemlerde yedikçe hoşuma gitmeye (tamam bayılmaya) başladım. Zaten waffle yemeye yanlış yerde başlamışım, waffle burda yenirmiş anladım. 

Aslında kendimi kaybedip bir üstteki fotoğrafta gördüğünüz bütün malzemelerin hepsini ekletmek istedim ilk önce. Neyse kendime geldim sonra.

Moda'dayız gelsenize :)

10 yorum:

 1. Şu en üstteki fotoğrafta sokağın her iki yanında yerde duran yuvarlak şeyler var ya, satrançtaki piyonlara benzeyen. Adı ne bilmiyorum ama, onların rengarenk boyanmasına bayılıyorum. Kadıköy'e ne zaman gitsem çok dikkatimi çekiyor. Hatta bazı merdivenlerde de her basamak farklı renklerde boyanmış oluyor. Hem görüntüsünü, hem taşıdıkları o anlamı, çok seviyorum. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Mantar bariyer deniliyor sanırım onlara, ben de çok beğeniyorum rengarenk boyanınca. Evet haklısın hem görünüm olarak hem de anlam olarak çok şey ifade ediyor.

   Sil
 2. Afiyet olsun. Waffle çok severdim iki-üç ay öncesine kadar haftada en az bir kere yerdim. Sonra noldu bilmiyorum bir bıkkınlık geldi :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de bir ara üst üste yedim, şimdi uzun zamandır yemiyorum. Aslında arada bir yenmesi daha sağlıklı, özleyince yeriz :)

   Sil
 3. harika fotoğraflar, sokağın fotoğrafının yüksek pikselli hali elinde varsa, resmini yapabilir miyim?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aaa, kusura bakma yorumu görmüştüm ama unutmuşum sonra bir bakıp mail olarak atacağım.

   Sil
 4. Canım waffle çekti yahu :))) Moda her daim güzel ve hatta Moda deyince aklıma ilk gelen waffle ok güzel fotoğraflar yakalamışsın bir daha gidersen ben de geleceğim:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Moda denilince benim aklıma sadece deniz ve Ali Usta gelir waffle sonradan moda oldu bi kere, haksızlık etmeyelim :)

   Sil
 5. Waffle memleketindeyim ama sizin kadar cok yemiyorumdur. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tercih meselesi canım, çok sevseydin az bulunsa da uzak olsa da gider yerdin. Burayı da hafife alma lezzetler konusunda Türkiye de cennet son yıllarda :)

   Sil

Yorum bıraktığınız için çok teşekkür ederim.
(Yorumlarınıza lütfen link eklemeyin, yorumlarınıza link eklediğinizde yayınlanmayacaktır. GFC hesaplarınıza bloglarınızı eklerseniz isminize tıkladığımızda bloglarınıza ulaşabiliyoruz.)