14 Aralık 2014 Pazar

Mekan Önerisi; Köz Kanat / Ataşehir

Köz Kanat ulaşım rahatlığı, kahvaltı ve yemekleri, uygun fiyatları nedeni ile ailecek sık sık gittiğimiz bir mekan. En son benim doğum günü yemeğimde ve sonrasında Marmaris'ten gelen ailemizin diğer üyeleri yani yengem ve yeğenlerimle yine buraya geldik.
Doğum günü yemeği için gittiğimizde biraz geç gitmiştik, ortam da biraz loştu fotoğraflar net çıkmamıştı. Çok lezzetli yemekler yedik. Ama en güzeli en son gelişimizin üzerinden bir kaç ay geçmesine rağmen bizimle ilgilenen görevlinin bizi tanıması, ilgilenmesi oldu. 
Bu da maaile yemeğimizden...
Mekan olarak oldukça büyük ve rahat. Buraya ilk gelişim pazar günü açık büfe kahvaltı içindi ve o zaman da yazmıştım. Her şey çok güzeldi ama puanım 9/10 olmuştu. 1 puan bahçesinin olmamasından. Olsaydı süper olurdu.


Bizim küçük kemirgen :) 2,5 yaşındaki yeğenim fazla hareketli. Ama burada çok rahat ettik, çünkü çocuklar için oyun alanı ve onlarla ilgilenen abla var. Bu hizmetten de çok memnun kaldık.
Biz :)
Yemeğin sonunda bize meyve ikram ederek jest de yaptılar. Çok ince bir davranıştı, hoşumuza gitti tabii ki :)
Yine memnun ve makul bir hesap ödeyerek ayrılmış olduk. Bu civarlardaysanız mutlaka deneyin derim.
Köz Kanat ile yazdığım ilk yazım 

1 yorum:

  1. Ahh ahhh yemekler güzel en son o yaz meyvelerini ve özellikle kirazı gördüm ya fena oldum :)))
    Bu arada sizin küçük kemirgende çok tatlı ki :))

    YanıtlaSil

Yorum bıraktığınız için çok teşekkür ederim.
(Yorumlarınıza lütfen link eklemeyin, yorumlarınıza link eklediğinizde yayınlanmayacaktır. GFC hesaplarınıza bloglarınızı eklerseniz isminize tıkladığımızda bloglarınıza ulaşabiliyoruz.)