6 Ekim 2014 Pazartesi

Diadermine Ekspres 3'ü 1 arada Temizleyici Su

Düzenli ve etkili temizlik sayesinde sağlıklı ve parlak bir cilde sahip olmak için Diadermine ideal bir temizleme ürünü sunuyor. Diadermine Ekspres 3’ü 1 Arada Temizleyici Su, tek adımda yüz, göz ve dudaklarda temizlik sağlıyor. Ürün, yüzün tamamını kirden ve suya dayanıklı makyajdan arındırıyor. Tonik etkisi ile cildi canlandırıyor ve ferahlatıyor.
Diadermine Ekspres 3'ü 1 arada Temizleyici Su'yu kardeşim almıştı. Bir süre hiç açmayınca ben denemek istedim. Makyaj temizleme suları bir süredir çoğu kişi tarafından denense de ben yeni geçebildim bu tarz ürünlere.
Ağız kısmı sprey şeklinde. Bu kullanım kolaylığı sağlıyor. Göz makyajı çıkarmada çok başarılı değil ama genel olarak fena bir temizleyici değil. Cilt makyajını, dudak makyajını gayet güzel temizliyor. Ben mutlaka ardından cildim uygun bir temizleyici ile yüzümü yıkıyorum.
Cildim hassas, herhangi bir tahriş, kızarıklık, sivilce veya alerjiye neden olmadı. Göz makyajımı temizlerken de aynı şekilde yanma yapmadı. Gül kokusu gibi hafif ama güzel bir kokusu var. 
Fiyatı sanırım 18 TL civarı ama kampanyalar / indirimler ile daha uyguna almak mümkün.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum bıraktığınız için çok teşekkür ederim.
(Yorumlarınıza lütfen link eklemeyin, yorumlarınıza link eklediğinizde yayınlanmayacaktır. GFC hesaplarınıza bloglarınızı eklerseniz isminize tıkladığımızda bloglarınıza ulaşabiliyoruz.)