9 Eylül 2014 Salı

Orly Rock On Red Oje

Orly ojeleri çok merak ediyordum ama genelde online oje almayı sevmem. İlla ki renklerini görüp seçeceğim. Fakat her yerde satılmıyor, bu yüzden bir türlü deneyememiştim. En son Marmaris'te bir eczane de satıldığını görünce denemek için bu rengi aldım hemen. 
Alırken ismine bakmadım, sadece aa ne güzel bir pembeymiş diye aldım. Kullanırken de sürekli ben mi yanlış değerlendiriyorum dedim, tek kat, 2 kat uyguladım ama yok. Kırmızı değil bu oje, pembe de değil ama :) Cilt rengine göre farklı dursa da ben de tek katta pembe, 2. katta kırmızı alt tonlu bir pembe.  
Oldukça yoğun kıvamlı, krem yapıda bir oje. Tek katta opaklaşıyor. Acelem varsa tek kat sürüyorum, ya da daha pembe bir görünüm istersem. 
Kesinlikle çok çabuk kuruyor. Yapısı o kadar yoğun ki, bu asla kurumaz demiştim ama beni şaşırttı. Ayrıca şişe tasarımını çok beğeniyorum Orly ojelerin. Gerçi yeni şişeler çıkmış ve ben onları hiç beğenmedim. Eski şişeler güzel.
Bu kadar olumlu özelliğin yanında maalesef çabuk soyulduğunu söyleyebilirim. Gün sonuna doğru tırnak uçlarından soyulmaya başlıyor. Ojeleri 1 gün kullananlar için. 
Ben geçen yaz 15TLye almıştım bu ojeyi. Şu an fiyatı ne kadar bilmiyorum ya da nerden alınabilir ama çeşitli online sitelerde 20 TL civarına satıldığını gördüm. 

2 yorum:

  1. Orly ojeleri seviyorum ama son zamanda fiyatı arttırılar malesef >.<

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Ben yeni denemeye başladım fiyatları da internetten baktığımda çok değişken. Eczaneden almıştım keşke daha çok yerde satılsa da görerek alabilsem yine.

      Sil

Yorum bıraktığınız için çok teşekkür ederim.
(Yorumlarınıza lütfen link eklemeyin, yorumlarınıza link eklediğinizde yayınlanmayacaktır. GFC hesaplarınıza bloglarınızı eklerseniz isminize tıkladığımızda bloglarınıza ulaşabiliyoruz.)