17 Ağustos 2014 Pazar

Alışveriş; Uzak Işıklar, Fırsat Kasası, Watsons

Uzak Işıkları duymuşsunuzdur, Kadıköy'de çok uygun fiyata takı ve aksesuarlar satan bir mağaza. İstanbul'da oturmama rağmen yolum her zaman Kadıköy'e düşmüyor. O gün çok kısa bir süreliğine Kadıköy'de olmam gerekiyordu. Hemen Uzak Işıklar'a gittim. Aklımda özellikle eklem yüzüklerinden almak vardı ve aldım :)  
Fırsat Kasası'nda John Frieda ürünlerinde %40 indirim vardı. Blogda da bir kaç ürününü yazdım bu markanın, çok memnunum. Başka serilerini de deneyeyim dedim fırsattan istifade. Özellikle tester rica etmeme rağmen Organicum şampuan testerı göndermişler sadece.  
Watsons'a tırnak süsleme şeridi için girmiştim. Menekşe yağında da indirim vardı. Onları alınca da Adidas Deodorant uygun fiyata geliyordu. (Rakamlar kalsa ya bir de aklımda) Aldım, çıktım :)
Uzun zamandır kendimi tutuyordum, bu aralar biraz çılgın alışveriş ataklarım oldu. Acilen hiç bir şey almamam lazım. Biri beni durdursun :)

1 yorum:

  1. Aldıklarının hepsi birbirinden güzel. Güzel günlerde kullan ablacım. İstanbul'a bir daha ki gelişimde mutlaka bende uğrayacağım Uzak Işıklar'a :)

    YanıtlaSil

Yorum bıraktığınız için çok teşekkür ederim.
(Yorumlarınıza lütfen link eklemeyin, yorumlarınıza link eklediğinizde yayınlanmayacaktır. GFC hesaplarınıza bloglarınızı eklerseniz isminize tıkladığımızda bloglarınıza ulaşabiliyoruz.)