26 Temmuz 2014 Cumartesi

Yves Rocher (Kayısılı) Arındıran Işıltı Veren Peeling

Aydınlık bir cilt için meyveli bir keyif !
İçerdiği Kayısı Çekirdeği tanecikleriyle cildi derinlemesine temizler ve pürüzleri giderir. Uygulamanın ardından ışıldayan yumuşacık teninizde hoş bir meyve kokusu bırakır.
Haftada 1 ya da 2 kez ıslak cilde uygulanması önerilir.
Dermatolojik olarak kontrol edilmiştir.
Yves Rocher Kayısılı Peeling uzun zamandır olumlu yorumları nedeni ile merak ettiğim bir üründü. Son kullandığım peelingden memnun kalmamıştım ve bunu denemeyi çok istiyordum. Bir süredir evde kullanılmayı bekliyordu, nihayet sırası geldi :)
Öncelikle bende ki eski ambalajlı, şimdilerde yeni ambalajı ile raflarda bu peeling. Eski ürünlerde paraben var fakat sanırım yenilerde bulunmuyormuş. Misler gibi kayısı kokuyor. 
Bu üründen önce kullandığım Dr. Murad'ın peelingi 200 ml di, yani dev boy. Onu düşününce öncelikle bu peeling küçük geldi gözüme. Ama çok bereketli olduğunu söyleyebilirim. Granülleri ilk başta sert gibi geldi, sanki yüzümü tahriş edecekmiş gibi. Aslında az tanecikli ve taneleri orta boy. Fakat tahriş etmedi, çizmedi, nazikçe temizledi. Uygulama sonrası yüzümden temizlemesi de çok kolay oldu.  
Temizledikten sonra ise yüzümü kurutmadı, aksine yumuşacık bir cilt bırakıyor geriye. Aydınlanmış bir cilt vaadini de gerçekleştiriyor.
Fiyatı da uygun (12.90TL) ve zaman zaman yapılan kampanyalarla daha da uyguna almak mümkün. Ben doğum günü kampanyası nedeni ile yeniden aldım bile.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum bıraktığınız için çok teşekkür ederim.
(Yorumlarınıza lütfen link eklemeyin, yorumlarınıza link eklediğinizde yayınlanmayacaktır. GFC hesaplarınıza bloglarınızı eklerseniz isminize tıkladığımızda bloglarınıza ulaşabiliyoruz.)