10 Mayıs 2014 Cumartesi

Watsons Lavanta Kokulu Rahatlatıcı Ayak Losyonu

Watsons Lavanta Kokulu Rahatlatıcı Ayak Losyonu ayaklarınızı nemlendirir ve rahatlatır. Lavanta ekstresi, Menthol, E vitamini ve Vitamin B5 ile zenginleştirilmiş yoğun nemlendirici formülü ile ayaklarınızı rahatlatırken hoş kokmasını da sağlar.
Havaların ısınmaya başladığı şu günlerde yavaş yavaş açık ayakkabılar, sandaletler giyme zamanımız da yaklaşıyor. Açık ayakkabılar demek ayaklar için ekstradan bakım, özen demek. Gerçi ben ekstra bir şey yapmıyorum ama kıştan beri de düzenli olarak ayak bakımı yapmayı ihmal etmedim.
Benim günlerim evde ya da dışarda ordan oraya koşturmakla geçiyor. Sürekli işim var, sürekli acelem var modundayım. Ve böyle koştururken de tüm cefayı ayaklarım çekiyor. Gün sonunda bana kalan sızlayan ayaklar oluyor.
Watsons Ayak Losyonunun lavantalı ve mentollü çok güzel bir kokusu var. Hem lavanta hem nane kokusunu çok severim. Sürer sürmez emilen, kolayca yedirilen bir yapısı var. Losyon diye geçse de krem yoğunluğunda, losyon kadar sıvı kıvamlı değil. Ayakları rahatlatan, dinlendiren bir etkisi var. Eğer ayaklarınız çok kuru ve çatlamışsa nemlendirmesi size yeterli gelmeyecektir. Ama daha normal bir ayağınız varsa günlük olarak rahatlıkla kullanılabilir.
Ayaklarım her zaman değil ama bazı zamanlarda daha kuru oluyor. O durumda da özellikle duştan sonra bu kremi sürüyorum ve hemen çorap giyiyorum. Gece de çorapla uyursam sabah kalktığımda yumuşacık ayaklarım oluyor. İsterseniz nemlendirmesine güvendiğiniz bir kremden azıcık karıştırıp, sürüp üzerine çorabınızı giyebilirsiniz. Ben shea yağlı kremlerle denedim, gerçekten sonuç çok etkili oluyor.
Benim gibi el ve ayak kremlerine çok para vermeyi sevmeyenler için. Fiyatını net olarak hatırlamıyorum ama 5TL civarıdır diye düşünüyorum.

2 yorum:

  1. Özellikle ayak bakım ürünlerinde nane kokusunu çok seviyorum. Belki de psikolojik olarak ayaklarım rahatlıyormuş, nefes alıyormuş gibi geliyor :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Aynen canım, ben de çok seviyorum aynı nedenlerle. Lavanta ile nane birleşimi de harika olmuş, tavsiye ederim :)

      Sil

Yorum bıraktığınız için çok teşekkür ederim.
(Yorumlarınıza lütfen link eklemeyin, yorumlarınıza link eklediğinizde yayınlanmayacaktır. GFC hesaplarınıza bloglarınızı eklerseniz isminize tıkladığımızda bloglarınıza ulaşabiliyoruz.)