3 Mayıs 2014 Cumartesi

Ömrüm Senindir / Nora Roberts

Peş peşe kitap yorumları yapıyorum ama sanmayın bu kitapları peş peşe ve hızlı okudum. Bu kitaplar bir kaç aydır yazılmayı bekliyordu sadece. Bu kitabı da sanırım Şubat ayında okumuştum :)
Arka Kapak Yazısı
New York Times çok satan yazarı Nora Roberts, sizi Connecticut'ın en gözde evlilik planlama şirketi Vows'un kurucuları Parker, Emma, Laurel ve Mac'le son bir macera yaşamaya çağırıyor.
Parker Brown arkadaşlarının çocukken oynadıkları oyunu rüyalarının işine çevirmiştir. Ve artık Vows'un yüzü odur - her gelinin taleplerini karşılar; bütün işlerin zamanında halledilmesini sağlar; Emma'nın romantik çiçeklerinin, Laurel'ın nefis ikramlarının ve Mac'in çarpıcı fotoğraflarının göz alıcı bir şekilde bir araya gelmesinden sorumludur. 
Rüyaların gerçeğe nasıl dönüştürüleceğini çok iyi bilir… Tamirci Malcolm Kavanaugh her şeyin nasıl işlediğini çözmeye bayılan biridir ve Parker Brown da bir istisna değildir. Ancak Parker'ın erkek kardeşi onun iyi bir arkadaşıdır ve Mal bu küçük flörtün bir beraberliğe dönüşmesinin ciddi bir adım olduğunun farkındadır.
Uzun bir süredir hiçbir erkek Parker'ın ilgisini çekmemiştir ama kuzguni saçlarıyla motosiklet sürücüsü Mal, görünen o ki bu konuda oldukça hünerlidir. Tutkulu öpücükleri, Parker'ı ona karşı bir şeyler hissetmesine neden olacak kadar gafil avlar. Parker işinde risk alırken her zaman gözü karadır ama bu defa hayatının şansı için kalbini ortaya koymalıdır.
Ablamın Nora Roberts sevgisi sonucu bir Nora Roberts kitabı daha okudum. Okumadığım 1-2 kitabı kalmıştır zaten :) 
Ömrüm Senindir Gelin serisinden bir kitap. Parker, Emma, Laurel ve Mac çocukluktan beri arkadaşlar ve Connecticut'ın en gözde evlilik organizasyonları yapan şirketini yönetmektedir bu 4 arkadaş.  Serinin daha önce çıkan diğer kitaplarında Emma, Laurel ve Mac'in hayat ve mutluluk hikayelerini öğrendik. Sıra Parker'da :)
Bu kitapta Parker ve Malcolm'ın hikayesini okuyoruz. Malcolm Parker'ın erkek kardeşi Del'inde yakın arkadaşı.
Serinin bütün kitapları gibi bu kitapta çok güzeldi. Esprili diyalogları, kitaptaki arkadaşların ilişkileri, yakınlıkları. Yine çok severek okuduğum ve bitmesine çok üzüldüğüm bir kitap daha oldu.
Siz Nora Roberts kitapları okudunuz mu? En çok hangisini sevdiniz?

6 yorum:

 1. nora roberts hiç okumadım sırada bekliyorlar

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Umarım okur ve seversin sen de :)

   Sil
 2. Nora Roberts hiç okumadım bende ama bu tarz kitapları çok sevdiğim için kısa zamanda tanışırız kendisiyle diye düşünüyorum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bakalım okursan sevecek misin? :)

   Sil

Yorum bıraktığınız için çok teşekkür ederim.
(Yorumlarınıza lütfen link eklemeyin, yorumlarınıza link eklediğinizde yayınlanmayacaktır. GFC hesaplarınıza bloglarınızı eklerseniz isminize tıkladığımızda bloglarınıza ulaşabiliyoruz.)