21 Nisan 2014 Pazartesi

Sensiz Asla / Linda Francis Lee

Arka Kapak Yazısı
Aşk Denen Oyunda Utangaçlığa Yer Yoktur...
Aşk oyununda adımını geri çeken kaybetmeye mahkumdur...
Büyük yıldız Jesse Chapman büyüdüğü yere döndüğünde Kate Bloomun düzenli hayatı birden altüst olur. Onu bir kez daha görmek çocukluk hayallerini yeniden körüklemiştir. Ama o artık küçük bir kız değildir ve bu cehennemden gelen zamparaya ne kadar seksi olabileceğini göstermeye hazırdır.
Meraklı bir muhabir geçmişini araştırmaya başlayınca Jesse Chapman rahat bir nefes almak üzere eski yaşadığı yere döner. Dikkatini dağıtacak her şeyden uzak durmaya yeminlidir, ancak küçük Katei gördüğünde işler değişir. Yıllar evvel tanıdığı kız birden ateşli bir kadın oluvermiştir erkeklerin başını döndürebilecek efsanevi kadınlardan bile daha fazla hem de
.
Sensiz Asla bir serinin devam kitaplarından biriymiş ama ben seriden sadece bu kitabı okudum. Tvde program yapan Kate'in çocukluk aşkı Jesse evine geri dönünce ona olan aşkı alevlenir. Böyle klasik bir konusu var :) Çok detaya girmek istemiyorum, özet olarak kitabı çok beğenmedim. Okumasam da olurdu diyeceğim ender kitaplardan. Diyalogların uzunluğu, anlamsızlığı, havada kalması, bazı sahnelerin abartılması falan... Zaman kaybı oldu benim için sadece.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum bıraktığınız için çok teşekkür ederim.
(Yorumlarınıza lütfen link eklemeyin, yorumlarınıza link eklediğinizde yayınlanmayacaktır. GFC hesaplarınıza bloglarınızı eklerseniz isminize tıkladığımızda bloglarınıza ulaşabiliyoruz.)