21 Şubat 2014 Cuma

The Balm Fondöten Fırçası

Konik ucu sayesinde burun kenarı gibi bölgelerde rahatlıkla kullanabildiğim, kapatıcı sürmek için de kullanılabilecek bir fırça. Kılları oldukça sık. Alalı ve kullanmaya başlayalı oldukça uzun aman oldu, bu süre de sıklıkla yıkamama rağmen hiç kıl dökmedi 
Kılları biraz sert ama can yakacak kadar değil. Ben fondöten uygulamak için kullanıyorum ve performasından memnunum.  
Sap kısmı çok güzel. The Balm'ın eğlenceli dünyasını fırçaların sap kısmında görebiliyoruz. Üstelikte bir çok markada sap kısmında yazılar hemen silinse de bur fırçada böyle bir sorun yaşamıyor. Desen ve yazılar hala ilk gün ki gibi duruyor.
Benim için bu fırçanın tek kusuru zor temizlenmesi. Fırçalarımı sık sık yıkarım ve hemen her fırçayı 1 kere sabunlarım. BB krem, fondöten, arada da kapatıcı fırçamı 2 kere sabunla yıkarım. Bu fırçayı bazen 3-4 yıkamada ancak temizleyebiliyorum. Tok ve uzun kıllar nedeni ile çok ürün birikmesi yapıyor ve zor temizleniyor maalesef.
Ben Gratis'ten %50 indirim ile 17 TL gibi bir fiyata almıştım. Bu fiyata alınabilecek en iyi fondöten fırçası. İhtiyacınız varsa Gratis indirimlerini takip ederek almanızı öneririm.

2 yorum:

  1. Evet zor temizleniyor bu duruma çook gıcık oluyorum!! Hiç kıl dökmedi benimki de =) Keşke bu fırçayı daha yuvarlak ve kısa yapsalardı o zaman favori fondöten fırçam olurdu ben bunu artık sadece kapatıcı uygulamak için kullanıyorum.

    YanıtlaSil
  2. Bu fırçayı kaç kere elime aldım alayım diye sonra vazgeçtim Sevda'cım. Fiyatı ne kadar uygun indirimde rastlarsam bakayım bakalım :))

    YanıtlaSil

Yorum bıraktığınız için çok teşekkür ederim.
(Yorumlarınıza lütfen link eklemeyin, yorumlarınıza link eklediğinizde yayınlanmayacaktır. GFC hesaplarınıza bloglarınızı eklerseniz isminize tıkladığımızda bloglarınıza ulaşabiliyoruz.)