13 Şubat 2014 Perşembe

Okudum; Aşkımız Şansa Kaldı! - Katie Wall

Arka Kapak Yazısı

Doğan her yeni gün temiz bir sayfa açar...
Kendi masalını yazmak için ufak bir yolculuğa çıkmaya cesaret edebilir misin?
Başına pek çok şey gelecektir elbet. Parasız kalabilirsin, tehlikeli arkadaşlar edinebilirsin, insanlar seni kullanmaya çalışabilir...
Sadece bunlar değil; umudunu kaybetmiş insanların yüreğine ışık tutabilirsin, insanlar senin sayende korkularıyla yüzleşebilir.
Tabii arada yaşanan trajikomik olayları da unutmamak lazım: Sosyetik bir partinin tuvaletinde kilitli kalmak... Öleceğini sandığın için dramatik konuşmalar yaparken sadece gaz sıkışmasından muzdarip olduğunun açıklanması...

Yazın, tatilde keyifli, kolay okunan bir kitap ararken yeğenimin kitapları arasında bunu bulum. Kapağı çok hoşuma gitti. Yaşasın güzel kapaklı kitaplar :) Ama şu da bir gerçek kitabı kapağı kadar sevmedim :(
Avusturalya'lı bir oyuncunun Hollywood'a gelip ünlü olmaya çalışırken arkasında bıraktığı aşkı ile ilgili ikilemleri, yeni aşklar, çıkmazlar. 
Zaman zaman eğlensem, gülsem, heyecanla okusam da genel olarak çok beğenmediğim bir kitap oldu. Bunun yerine bir Debbie Macomber kitabı okumayı tercih ederdim.
Siz bu kitabı okudunuz mu? Beğendiniz mi?

4 yorum:

 1. Zaten kapağı debbie'den faydalanılmış gibi..Neyse bir dahaki sefere seveceğin bir kitap okursun inşallah. Sevgilerimle.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet Ablacım, Debbie kitaplarına benziyor. İnşallah ablacım, sevdiğimi okudum yazdım bile hatta onu da :) Sevgiler

   Sil
 2. Bazen kitap kapaklarina aldanip ondan sonrada hüsrana ugruyoruz. Senin ki de böyle olmus biraz canim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sorma canım, kapağa bakıp okumalıyım diyorum sonu dediğin gibi hüsran.

   Sil

Yorum bıraktığınız için çok teşekkür ederim.
(Yorumlarınıza lütfen link eklemeyin, yorumlarınıza link eklediğinizde yayınlanmayacaktır. GFC hesaplarınıza bloglarınızı eklerseniz isminize tıkladığımızda bloglarınıza ulaşabiliyoruz.)