20 Eylül 2013 Cuma

Geç Gelen Mutluluk / Kristan Higgins

Boşanma avukatı Harper James, bir türlü huzur bulamıyordu. Kız kardeşinin düğününde eski kocası Nicke rastlaması yetmezmiş gibi bir de onunla ülkenin diğer ucuna seyahat etmek zorunda kalmıştı. Evde kendisini bekleyen müstakbel nişanlısı ise ona büyük bir sürpriz hazırlamaktaydı. 
Tekrar hayatına giren, eski cazibesi ve yakışıklılığından zerre kaybetmemiş Nicke karşı koymak Harper için işkence gibiydi. Ona bu kadar yakınken dokunamamak Gözlerinin hapsinden bir daha asla kurtulamayacağı hissi Bu kez işler ya yolunda gidecek, ya da arapsaçına dönecekti.

Yüreğinizi sımsıkı saracak, neşenizi yerine getirecek bir roman. Susan Mallery

Şaşırmaya, gülmeye, ağlamaya ve eğlenmeye doyamayacağınız, yılın, belki de son on yılın en iyi aşk kitabı Hayal kırıklığına uğratacak tek bir yanı var o da son sayfaya gelince bitiyor olması. 
The Reading Frenzy

uzun süre etkisi altında bırakacak duygu yüklü bir aşkın hikayesi. Booklist

Mizahla yoğrulmuş bu romantizm kalbinize iyi gelecek. Romantic Times
Evde kitap alan çok olunca her an kitaplıkta sürpriz, hiç okumadığım bir kitap bulmam büyük olasılık. Bu kitapta yine kimin aldığını bile bilmediğim, hafif bir kitap okumalıyım düşüncesi ile kitap ararken bulduklarımdan. Arka kapak yazısına baktığınızda klişe bir konu gibi gelse de kitap çok eğlenceli idi. 
Dediğim gibi klişe, beyaz dizi kıvamında gibi gelse de kitabın eğlenceli bir yanı da vardı. Aile, ilişkiler ve aşk konusu çok güzel işlenmişti.  
Romantik komedi izlemeyi sevenler, eğlenceli, kolay okunur kitap sevenlere tavsiye ederim.

2 yorum:

  1. Hala var mı bilmyorum ama bir ara kitapçılarda sepetlerde sık sık görüyordum bu kitabı. Fiyadı da uygundu, kampanyaya giriyor sık sık. Bir daha rastlarsam alacağım :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Kendim almadığım için bilmiyorum, umarım indirimli rastlar ve alırsın :)

      Sil

Yorum bıraktığınız için çok teşekkür ederim.
(Yorumlarınıza lütfen link eklemeyin, yorumlarınıza link eklediğinizde yayınlanmayacaktır. GFC hesaplarınıza bloglarınızı eklerseniz isminize tıkladığımızda bloglarınıza ulaşabiliyoruz.)