24 Temmuz 2013 Çarşamba

Çekilişimiz Var; Wellmaxx Sweet Almond Serum Hediye

Öncelikle firmamızı tanıyalım;
Kozmetik dünyasında henüz 2 yıllık bir marka olmasına rağmen tüm dikkatleri üzerinde toplayan Almanya patentli Wellmaxx;  anti-aging skincare ürünleri Silüet Kozmetik Medikal San.Tic.Ltd.Şti. çatısı altında artık Türkiye’de…
Wellmaxx  dünyada bir ilk olarak; Hyaluron’u (HA) ürünlerinde en çok kullanan marka özelliği ile diğer cilt bakım ve nemlendirici ürünlerden kesin çizgilerle ayrılıyor.
Wellmaxx ürünleri şu sıralar Lila Kutu'da satışta. Ürünleri incelemek isterseniz buradan
Vereceğimiz hediyeye geçmeden önce Wellmaxx ürünleri ile ilgili biraz daha bilgi vermek istiyorum,
Wellmaxx, Avrupa'nın yaş ortalaması en yüksek ülkesi Almanya'da, yaş ilerlemesine bağlı kırışıklık ve çevre faktörlerinin cilde olumsuz etkilerini gidermek için özel olarak geliştirildi. Yaşlanmaya bağlı kırışıklık sorunu yaşayan Almanlar, aradıkları gençlik mucizesini 25 yaş salgısı Hyaluron ile Wellmaxx’ta buldular.
Wellmaxx  dünyada bir ilk olarak; Hyaluron’u (HA) ürünlerinde en çok kullanan marka özelliği ile diğer cilt bakım ve nemlendirici ürünlerden kesin çizgilerle ayrılıyor. Alman titizliğini ve kalitesini yansıtan Wellmaxx markası yüz ve vücut bakım ürünlerinin vurgu yaptığı en önemli unsur tüm cilt tiplerine uygulanabilir olması ve her cilt tipinde inanılmaz sonuçlar vermesidir.
Wellmaxx Almanya'nın bir numaralı kozmetik ve solaryum markası olan Sunpoint GmbH'ın kuruluşu olarak 2010 yılında geliştirilen ve kısa zamanda 36 ülkede konumlanan bir markadır.
Doğal botox mucizesi yaratan vücudumuzdaki doğal bir yapıtaşı olan Hyaluronik asit, kırışıklıkları doğal yoldan giderir, deriyi 25 yaşındaki görüntüsüne kavuşturur. Derinin en sağlıklı olduğu 18- 25 yas aralığında kendi kendine ve yeteri kadar salgılanan Hyaluronik asidi, stres, beslenme, hava kirliliği ve en önemlisi yaş ilerlemesi gibi nedenlerden dolayı çok daha az salgılanmaya başlar. Bu durum 30’lu yaşlardan sonra deride kırışıklığa neden olur. Önlem alınmazsa deri sağlıklı, genç, gergin görünümünü kaybeder. Wellmaxx tamamen doğal içeriğiyle, vücudun salgılamakta zorluk çektiği Hyaluronik asidi deri ile buluşturur. Deride doğal botox etkisi yaratır, kırışıklık ve çatlamaları hızla ilk kullanımda onarır. Cilde 18-25 yaş tazeliğini tekrar kazandırır. Hyaluron eksikliğinden dolayı oluşan kırışıklıkları hiç bir mimik ve his kaybı olmadan, operasyona gerek kalmadan doğal yöntemlerle, hızla yok eder, kalıcı etki yaratır.
Ürünleri incelediyseniz görmüşsünüzdür, firmanın spesifik, öne çıkan ürünlerinden biri ampul serumları. İşte hediyemiz o serumlardan biri.
Wellmaxx Concentrates Sweet Almond 7X2 ml. 
Sıkılaştırıcı ve pürüzsüzleştirici ampul
Wellmaxx Concentrates Sweet Almond 7X2 ml. 
Sıkılaştırıcı ve pürüzsüzleştirici ampul
Gençleştiren, geren ve pürüzsüzleştiren tatlı badem özü ve fitohormon konsantresidir. Cildin hidro düzenini
harekete geçirerek yenilenme gücünü teşvik eder. Yaşlanmayı geciktirici etkisiyle, cildi gerer ve düzleştirir.
Yüz hatları keskinleşir. Anında etki yaratır. İnce kırışıklıklar için mükemmeldir. Konsantreleriniz üzerine yoğunlaşın. Düzenli kullanımda bir kür gibi mükemmel etki sağlayacaktır! Yani yedi gün peş peşe sabahları
veya akşamları bakım alışkanlıklarınıza nasıl uyuyorsa her seferinde bir ampul olmak üzere kullanınız. Bir
adet Sweet Almond ampoule, 30 ml bakım ürününe eşittir.
İşte hediyemiz bu harika serum. Lila Kutu'da şu anda indirimli olarak 99.90TLye satılan bu serumu kazanmak isterseniz şartlarımız,
*Blogumun izleyicisi olmanız
*Wellmaxx Türkiye'nin facebook sayfasını beğenmek
*Wellmaxx Türkiye'yi twitterdan takip etmek
Aşağıdaki formu doldurarak çekilişimize katılabilirsiniz.
Çekilişin süresi 15 gün (07 Ağustos 2013 saat 23:59a kadar)
Süre bitiminden sonra en geç 1-2 gün içinde açıklarım sonucu.
Kargo Wellmaxx firmasına aittir.
Tüm katılımcılara iyi şanslar diliyorum.

3 yorum: