5 Mart 2012 Pazartesi

Avon Personal Match Likit Fondöten / Almond

Kendi çapımda project pan yapıyorum, elimdeki ürünleri bozulmadan bitirme derdindeyim. Bu aralar cildimde kötü olunca, uzun zamandır kullanmadığım fondötenlerimi kullanmaya başladım. Ben aslında pudracıyım ya da pudracıydım diyeyim. Ne zamandır benim olan fondötenlerin iyi veya kötü olduklarını yeni farkediyorum, kullanmadığımdan.
Avon Personal Match Likit Fondöten / Almond'ı şuradaki yazımda bahsettiğim fondötenle dönüşümlü kullanıyorum. Diğerinden çok memnunum, söylemiştim. Bu daha orta karar, aldık bari sürelim dediğim bir fondöten.
Özellikleri şunlarmış;
Avon’a özel kişisel uyum kompleksi sayesinde; gereken yerlerde cildi nemlendirirken; aynı zamanda cildin fazla yağını emer. Böylelikle cilt değişikliklerini mimimize eder ve cildin nemini sürekli dengede tutar.
Benim yorumlarıma gelirsek,
Kapatıcılığı diğer kullandığım fondötene göre bir tık daha yüksek ama ben ışıltı veren, canlı gösteren fondöten seviyorum. Bu daha mat gösteren bir ürün. Diğerine çok alıştığım ve sevdiğimden bunu kullandığımda kuru gibi görünüyormuş gibi geliyor cildim. Ama yanlışta anlaşılmasın, kesinlikle berbat, öğğ, kötü diyemem :) Renk tonu olarakta cildime çok uygun. 

3 yorum:

  1. avonun krem vb ürünlerini kullanmaktan korkuyorum ben gerçi cilt tipine görede değişir kimine iyi gelir kimine gelmez :)

    YanıtlaSil
  2. ss'cim, ben de korkuyorum aslında bunlar şansıma iyi geldi :)

    Duygu, teşekkürler yorumun için canım :)

    YanıtlaSil

Yorum bıraktığınız için çok teşekkür ederim.
(Yorumlarınıza lütfen link eklemeyin, yorumlarınıza link eklediğinizde yayınlanmayacaktır. GFC hesaplarınıza bloglarınızı eklerseniz isminize tıkladığımızda bloglarınıza ulaşabiliyoruz.)