8 Kasım 2011 Salı

Şanslı Kişi #1

Şurada yazdığım hediyelerimin sahibi belli oldu. Hediyeleri kazanan kişi 2. memleketim de, aşık olduğum, çok sevdiğim, ilerde birgün yaşayacağım yerde yaşıyor şuan; Marmaris'te yani.
Evet şanslı kişi Rengarenk Daphne
Kendisini tebrik ediyor ve hemen mail atıyorum.

Sakın kazanamadık diye üzülmeyin, yepyeni, süper hediyelerle yine sürprizlerim devam edecek. Takip ediniz, takipte kalınız. 


11 yorum:

 1. gitti güzelim hediye:))

  YanıtlaSil
 2. Ahh Marmariiis :) Geçen yıl 5.5 ay süreyle orada yaşamıştım. Gerçekten çok güzel bir yer. Bende senin gibi ilerde bir gün orada yaşamak istiyorum :)
  Rengarenk Daphne yi tebrik ederim hepsini güle güle kullansın:)

  YanıtlaSil
 3. Özge'm, sen de vardın listemde ama seninle bana 40 yılda bir çıkıyor hediye, nedense :) Çok yakında yeni hediyelerim olacak canım, merak etme :)

  Aswang, aaa ne güzel hem de 5,5 ay, süper bir zaman ya. Neler yaptın orada çok merak ettim bak şimdi :)

  YanıtlaSil
 4. aaaa çok sevindim ya canım teşekkür ederim o kadar çok izleyicin varki benim hediyelerim olacağını hiç düşünmemiştim:))

  YanıtlaSil
 5. rengarenk daphne, canım tekrar tebrikler, bak sana bir tüyo izleyicim olmak ama yorum bırakmak önemli, yani güncel takip eden yorum bırakanlar şanslı kişi olacak bu çekilişlerimde :) yine sana çıkabilir, izlemeye devam et :)

  YanıtlaSil
 6. @sevda s. Erkek arkadaşımın çalıştığı şirket ofislerini oraya taşımıştı. Bizde beraber gittik. Denize girdik gezik dolaştık iş güç vs. :) Hala orada çalışan arkadaşlar bu tarihlerde bile denize giriyorlarmış. Biz burda eldivenlerle atkılarla dolaşırken onları denizde görmek çok acayip geliyor :) Gerçekten çok güzel bir yer ve 5.5 ay okadar çabuk geçtiki. Hele kışın bence bir başka güzel :)

  YanıtlaSil
 7. Aswang, canım ne güzelmiş ya, benim de Abim orada yaşıyor yaklaşık 20 senedir, hatta daha fazla. Ben de o kadar senedir senede 2-3 defa gidip geliyorum Marmaris'e, tabi hiç 5,5 ay gibi bir süre kalmadım ve çok kıskandım seni şu an :) Ben de yazını ayrı kışını ayrı severim ve 20 senedir ilk defa bu sene yılbaşına orada gireceğim, çok heyecanlıyım :)

  YanıtlaSil
 8. Daphne'yi bende tebrik ediyorumm :)

  YanıtlaSil
 9. @sevda s. Ayy ne güzel senin abin orada yaşıyormuş istediğin zaman gidip kalabilecek durumdasın. Keşke benimde öyle bir imkanım olsa. Geçen yılbaşında oradaydım zaten ocak ayının ortasında dönmüştük :) Okadar süre oranın temiz havasıyla güzelliğiyle yaşayıp istanbula döndüğümde sanki nefes alamıyormuşum gibi hissetmiştim. Yılbaşına orada gireceğin için senin adına ben bile heyecanlandım. Marmaris sevgim bir başkadır benim. Benimle hemen hemen aynı duyguları yaşayan birinin olduğunu gördüğüm için çok mutlu oldum :)

  YanıtlaSil
 10. Aswang, aynen canım, ben de Marmarisi sevenleri orada tatil yapanları Marmaristen bahsedenleri görünce çok heyecanlanıyorum, sanki Marmaris benim gibi :P Çok seviyorum ne yapayım:) Ortak bir noktamız daha olduğuna da ayrıca sevindim :)

  YanıtlaSil
 11. sevdacım hep takipteyim ve yorumlarımı yazıyorum zaten yine senden hediye alırsam çok mutlu olurum tabiki:)

  aswang buralar çok güzel bir gelen bir daha unutamıyor zaten ve yazdığın gibi hala denize giriliyor:)

  aslı bloğuma beklerim merakın gitsin tatlım:))

  YanıtlaSil

Yorum bıraktığınız için çok teşekkür ederim.
(Yorumlarınıza lütfen link eklemeyin, yorumlarınıza link eklediğinizde yayınlanmayacaktır. GFC hesaplarınıza bloglarınızı eklerseniz isminize tıkladığımızda bloglarınıza ulaşabiliyoruz.)