23 Kasım 2011 Çarşamba

Flormar Kaş Kalemi #404

İlk kaş kalemim olur kendisi. Ama biraz fazla ''siyah'' almışım. İlk sürdüğümde köyden indim şehire bir model oldum, faciaydım resmen. Neyse zamanla ''doğru doz''da kullanmayı öğrendim de, artık daha iyi aramız.

15 yorum:

 1. bir süredir açık rengini kullanıyorum çok memnunum flormar yine şaşırttı beni:)

  YanıtlaSil
 2. Köyden indim şehire? çok şekersin :) benim kalemle aram hiç iyi olamadı malesef canım ya.

  YanıtlaSil
 3. hiç kaş kalemi kullanmadım, hayatım boyunda ihtiyacım duyacağımı da sanmıyorum, kaşlarım dolgun ve simsiyah, ama makyaj dolabımda yer almayan yegane ürün kendisi sırf meraktan yada eksik olmasın diye alcam bigün heralde :)

  YanıtlaSil
 4. Özge'm, acemilik işte benimki biraz kara, yoğun sürünce beni görmelisin komik oluyorum :)

  Aslı'm, aynen öyle oldum valla bak, benim kaşlarımı inceltmekten seyrek artık kaşlarım kalınlaştırmaya çalışıyorum ama şekli de bozuk kalemle daha düzgün duruyor, her zaman kullanmıyorum ama özel zamanlarda iyi oluyor :)

  YanıtlaSil
 5. Hehehe bende ilk kullandığımda dozunu tutturamamıştım :D Çok komik olmuştum, çok doğru demişsin aynı köyden indim şehre mod :D

  YanıtlaSil
 6. cecilia, benim de kalın dolgun kaşlarım vardı ama ben onları incelrte incelte tüy kalmadı şimdi yeniden kalınlaştırmaya çalışıyorum görüntü olarakta seyrek onları kalemle düzgünleştiriyorum :) Amannn inşallahta hiç işine yaramaz canım :)

  j.d., bi de sert bakışlı da oluyordum canım :)

  YanıtlaSil
 7. Bende kullanıyorum bunu ara ara canım :) Hem ucuz hem güzel <3

  YanıtlaSil
 8. bende ilk kez kullanmak istiyorum ama hç bir fkrim yok

  YanıtlaSil
 9. :))) yorumuna çok güldüm benim de başıma geldi o bir kaç kez ama dozunda sürülünce gerçekten etkileyici kaşlar ortaya çıkıyor. Güle güle kullan.

  YanıtlaSil
 10. makeupwithstyle, evet canım güzel, benim tek talihsizliğim acemilikle koyu renk almam oldu, yine de az sürüp dağıtınca fena olmuyor :)

  Butik Merve, benim gibi yapıp koyu renkler almada :)

  SJ, evet canım doz aşımı yapmamak gerekiyor gerçekten de :) Teşekkürler :)

  YanıtlaSil
 11. bende flormarın kaş kalemini kullanıorum :) ama acık rengini kaşlarımın rengi acık ve seyrek :P zaten almaktan vaz gectim almıyorum onun içinde kalemle usten sekil veriyorumki dagınık durmasın diye :P
  görüntüler bencede süpperr valla cup cup yüzmeyi özledim :P ama ben kalabalık severim tek basına sıkıcı olyor coluk cocuk olsun eglencce olsun farketmes :P

  YanıtlaSil
 12. benimde arada sırada kullanmak için bir kaş kalemine ihtiyacım :)

  YanıtlaSil
 13. essu, canım ben de kalınlaştırıyorum da, benimki de dağınık kaş kalemi ile daha düzgün görünüyor ve seyrek kısımlar belli olmuyor :) ben de kalabalık seviyorum, son zamanlarda yeğenlerimde oluyor hep tatillerde zaten hep kalabalık yapıyoruz tatili :)

  rebel'cim, flormarın fiyatı da uygun, denenebilir :)

  YanıtlaSil
 14. bende kullanıyorum aynısından.diğer rengi çok açıktı,bana gitmedi..

  YanıtlaSil
 15. luzu, diğerine ben bakmadım da hiç, direkt buna baktım bana gider dedim aldım :)

  YanıtlaSil

Yorum bıraktığınız için çok teşekkür ederim.
(Yorumlarınıza lütfen link eklemeyin, yorumlarınıza link eklediğinizde yayınlanmayacaktır. GFC hesaplarınıza bloglarınızı eklerseniz isminize tıkladığımızda bloglarınıza ulaşabiliyoruz.)