14 Ağustos 2011 Pazar

Marks&Spencer Duş Jelleri

Yazın en çok bitirdiğimiz ürün duş jelleri. Kışın ne kadar sürede bitirdiğimizi hatırlamıyorum ama yazın açmam ile bitmesi bir oluyormuş gibi geliyor. 
M&S'den alınan 2 adet duş jeli. Kakao yağı&Vanilya ve Aloe Vera'lı. M&S'in duş jellerini ilk defa deniyorum. Kakao&Vanilyalısını kullanmaya başladık. Zaten yakında biter, bitenler postunda yorumlarım :)

4 yorum:

 1. M&S Duş jellerine bayılıyorum ama içinde Sodyum Laureth Sulfate olduğu için son zamanlarda normal kalıp sabunlara geçtim...Yanlız yine de bu duş jellerinin kokusu şahane olduğu gerçeğini değiştirmez...Water lily ve China blue çeşitlerini de tavsiye ederim :)

  YanıtlaSil
 2. makeupwithstyle; canım uyarın için teşekkürler. Açıkçası içerik kısmını okumuyorum, ama bundan sonra dikkat edeceğim mutlaka aldıklarımın içeriğini okumaya :( Ben ilk defa kullanıyorum, bakalım memnun kalacak mıyım :) China blue için güzel yorumlar var, ikisini de denemek isterim :)

  YanıtlaSil
 3. Bende duş jellerini çok kullanamıyorum, bildigimiz yeşil veya beyaz sabun kullanıyorum. Çünkü cildim sorunlu malesef..

  YanıtlaSil
 4. Aslı; evet maalesef oluyor bazen böyle şeyler. Şampuanla saçını yıkayamayan da var, yine kalıp sabunla yıkıyorlar.

  YanıtlaSil

Yorum bıraktığınız için çok teşekkür ederim.
(Yorumlarınıza lütfen link eklemeyin, yorumlarınıza link eklediğinizde yayınlanmayacaktır. GFC hesaplarınıza bloglarınızı eklerseniz isminize tıkladığımızda bloglarınıza ulaşabiliyoruz.)