17 Temmuz 2011 Pazar

Avon Shimmering Tan Maximising Lotion

Güneşten yanmış cildi bileşimindeki kakao yağı ile nemlendirirken aloe ve papatya özleri ile ferahlatır ve serinletir. Bronz görünümünüzü daha uzun süre korumanızı sağlar. Sürdüğünüz anda cildinize pırıltılı bir görünüm kazandırır.
Bu losyonu bronzlaşayım, bronzlaşmayayım sadece parlamak için kullanıyorum. Zaten bana nemsiz, kuru geliyor bu krem, altına bir nemlendirici sürüp üstüne uyguluyorum. Fotoğrafta gördüğünüz tam dağılmamış hali, çok güzel altın rengi parıltıları olan bir losyon.
Özellikle etek-elbise giydiğimde gündüz de kullanabiliyorum ama daha çok gece çıktığımda bacaklarıma, dekolteye ve kollarıma sürmeyi seviyorum. Tabi kahve tonlarında giyindiysem, çünkü başka tonlarda giyindiysem başka bir kremimi sürüyorum. Çok memnun olduğum, çok sevdiğim bir ürün. Yalnız sürdükten sonra 1-2 dakika kurumasını, sabitlenmesini beklemek gerekiyor, yoksa giysilerinize bulaşabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum bıraktığınız için çok teşekkür ederim.
(Yorumlarınıza lütfen link eklemeyin, yorumlarınıza link eklediğinizde yayınlanmayacaktır. GFC hesaplarınıza bloglarınızı eklerseniz isminize tıkladığımızda bloglarınıza ulaşabiliyoruz.)