19 Haziran 2011 Pazar

Vichy Calming Cleansing Solution

Vichy Calming Cleansing Solution /  Yüz ve Göz İçin Ferahlatıcı, Arındırıcı Solüsyon - Hassas Ciltlere Uygun-; Bu temizleyiciyi bana bir alışverişim esnasında hediye olarak verdiler, üzerinde de kocaman ''hediyedir'' diye yazıyor zaten :) Vichy'i bu konuda seviyorum, sık sık indirimler, kampanyalar düzenliyor, hediye veriyor.

Vichy Termal Suyu  ve cildi rahatlatıcı gül fitofenolleri içermektedir. Hassas ciltlere uygundur. Cilt mükemmel bir şekilde temizlenir ve cilt rahatlar , uzun süreli olarak ferahlar.

Özellikleri bunlar. Memnun olduğum bir temizleyici. Göz için başka bi temizleyici kullandığımdan bu solüsyonu sadece ten makyajı yaptığımda kullanıyorum. Gerçekten de yüzümü sildiğimde nefes aldığını, rahatladığını hissediyorum. Benim hassas cildime çok uygun, yatıştıran bir ürün. Göz makyajı temizlemek için de 1-2 sefer kullandım, makyajı çıkarıyor, herhangi bir yanma, hassasiyet oluşmuyor. Biterse tekrar alabileceğim ürünlerden, hele böyle hediyeli kampanyası olursa kesin kaçırmam :)

2 yorum:

  1. Benimkide bitti bitecek,göz makyajida güzel temizliyor (bak sende tek bir iki kere öyle kullanmassin bende öyle himm) ama acikcasi birdaha almiyacagim, cildimi güzellestirecek bir ürün istiyorum bulmak zor ama : (

    YanıtlaSil
  2. Viva, birinin sevdiğini diğeri sevmeyebiliyor bazen. beklentiler mi farklı ciltten mi kaynaklanıyor tam emin değilim. Ürünleri alıp 1-2 kere kullanıp kenara atmayı sevmiyorum.

    YanıtlaSil

Yorum bıraktığınız için çok teşekkür ederim.
(Yorumlarınıza lütfen link eklemeyin, yorumlarınıza link eklediğinizde yayınlanmayacaktır. GFC hesaplarınıza bloglarınızı eklerseniz isminize tıkladığımızda bloglarınıza ulaşabiliyoruz.)