19 Haziran 2011 Pazar

Loreal Lumino Contrast Röfleli Saçlara özel Yoğun Bakım Maskesi

Loreal Lumino Contrast Röfleli Saçlara özel Yoğun Bakım Maskesi; Röfleli saçlar için parlaklık maskesi Lipit kaybını önlemek ve röfleli telleri beslemek için röfleleri tellere tutam tutam derinlemesine bakım yapar. Sonuç: röfleli saç telleri temizlenir ve ışıltıya kavuşur. Saç ışıl ışıl ve hafif bir doku kazanır. Derin etkili bakımla saç gövdesini besler ve nem kaybına karşı savaşır. Saça ideal bir bakım sağlar ve canlılık verir. SAĞLADIĞI AVANTAJLAR: Yumuşaklık, pürüzsüzlük ve kolay şekillenebilirlik kazandırır.

Vaatleri bunlar. Bu kremi neredeyse 1 sene önce kuaförümden almıştım ve orada bırakmıştım.Saç uçlarımda seyrek olarak balyajlarım var. Boyatmaya gittikçe bakım yaptırıyordum. Yani 1-1,5 ayda bire denk geliyor :( 2 ay kadar önce de eve getirdim ve haftada 1 uyguluyorum. Kullandığım zaman saçlarım çabuk açılıyor, yumuşacık oluyor. Bunlar güzel ama uzun vadede bir değişiklik yok, saçlarım hala kuru, hiçbir canlılık, parlaklık belirtisi de yok :( Hani ismi yoğun bakım maskesi ya, bir de ucuz da değil :( İnsan daha çok şey bekliyor. zaten banyo esnasında yumuşaklık, kolay tarama bir saç kreminden beklentilerimiz, maskeden daha uzun vadede daha çok şey bekliyorum, bir de bu kadar para verince :) Sonuç; bitsin, bir daha almam :(

2 yorum:

  1. ay canim üzülme, öyle dört dörtlük maskeyi kim kaybetmisde biz bulalim : (

    YanıtlaSil
  2. Viva, ne yapayım herşeyi de bir umutla alıyorum işte. Her iyi diyene inanıyorum, vazgeçsem şu huyumdan iyi olacak :(

    YanıtlaSil

Yorum bıraktığınız için çok teşekkür ederim.
(Yorumlarınıza lütfen link eklemeyin, yorumlarınıza link eklediğinizde yayınlanmayacaktır. GFC hesaplarınıza bloglarınızı eklerseniz isminize tıkladığımızda bloglarınıza ulaşabiliyoruz.)