22 Haziran 2011 Çarşamba

Flormar Çatlayan Oje

Flormar'ında çatlayan oje çıkardığını öğrenip bunu herkese duyurduğum halde çok merak etmeme rağmen bir türlü gidip alamamıştım. Artık oje almayacağım dedim halde de  3 gün önce bu çatlayan ojeleri aldım, ama post hazırlamak bugüne  kısmetmiş.

Flormar Çatlayan Oje Griffiti Nails Serisi'nden. Bu serinin tırnak dekoru yapmak için ince uçlu çok güzel ojeleri de var, tavsiye ederim. Benim Flormar Çatlayan Ojelerim lame-metalik gri ve kırmızı renklerde. Başka markalardan siyah-pembe-lacivert renklerine sahip olduğum için bu 2 rengi aldım. Açıkçası dore renginde aklım kaldı, almadığıma pişman oldum. Üstelik diğer markalardan da oldukça ucuzdu, 4 ya da 5 TL civarına aldığım diğer markalara rağmen Flormar'ın fiyatı 2,75TL.
Bu arada ben Flormar alışverişlerimi Meydan AVM'deki kiosk-mağazadan yapıyorum. Eğer İstanbul/Ümraniye'deki Meydan AVM'ye yolunuz düşerse Flormar'a bir uğrayın derim. Küçük bir mağaza burası, oldukça derli toplu ve aradığınız ürünleri kolayca bulabileceğiniz bir yer. Gelirseniz beni de arayın, ojeleri glossları birlikte deneyelim :)

2 yorum:

  1. flormar oje bende almayi düsünüyorum, catlayanlari sürünce gösterirsin artik okissss : )

    YanıtlaSil
  2. Viva, kesinlikle al, fiyatlarıda çok uygun zaten. Sürünce göstercem, söz :)

    YanıtlaSil

Yorum bıraktığınız için çok teşekkür ederim.
(Yorumlarınıza lütfen link eklemeyin, yorumlarınıza link eklediğinizde yayınlanmayacaktır. GFC hesaplarınıza bloglarınızı eklerseniz isminize tıkladığımızda bloglarınıza ulaşabiliyoruz.)