27 Haziran 2011 Pazartesi

Avon Anew Smoothing Eye Liner

Ben bu kalemi neden bu kadar geç keşfettim diye hayıflanırım hep, gerçi sanırım 3. ya da 4. yü bitirdim.
Yapısı yumuşak, çok kolay sürülüyor, pürüzsüz bir uygulaması var. Rengini ise çok iyi veriyor, anında kömür karası bir renk oluyor ve kendini sabitliyor. Akma, bulaşma da yapmıyor. Gözüstüne eyeliner gibi sürüp, göz altında ise sürüp arkasındaki sünger başlığı ile dağıtıyorum.
Burada kalemi parmaklarımla ovalayıp çıkarmak istedim, görmüş olduğunuz gibi başaramadım. Avon'da sık sık indirime giriyor bu kalem. 11,40 TL gibi bir fiyata almıştım, fiyat/performans açısından en iyi notlarımdan birini verdim gitti :)

2 yorum:

  1. merhaba ;

    aynısından ben de kullanıyorum. hatta tek kullandığım kalem kendisi. kesinlikle akma, bulaşma yapmıyor. hem çok yumuşak bir sürümü olması hem de göz kapaklarına bulaşmaması bence mucize gibi bir şey :) kalıcılığı da çok güzel, çünkü sabahtan aksama kadar yerinde bozulmadan kalıyor. son derece başarılı :)

    YanıtlaSil
  2. Gamze, merhaba, yorumun için teşekkürler :)
    Benimde favori kalemim hala bu. Dediğin gibi akma, bulaşma yapmıyor. Çok seviyorum kalemimi :)

    YanıtlaSil

Yorum bıraktığınız için çok teşekkür ederim.
(Yorumlarınıza lütfen link eklemeyin, yorumlarınıza link eklediğinizde yayınlanmayacaktır. GFC hesaplarınıza bloglarınızı eklerseniz isminize tıkladığımızda bloglarınıza ulaşabiliyoruz.)