30 Mayıs 2011 Pazartesi

Maybelline Affinitone Concealer

Bir kaç ay öncesine kadar hiç concealer kullanmamıştım. Göz altlarımda morluk, renk düzensizliği v.s. problemim yok, hiç kullanma gereği duymamıştım. Fakat makyaj blogları okurken concealerlardan ne kadar övgüyle bahsedildiğini, makyajda nasıl etkiler yarattığıyla ilgili yazıları okuyunca kullanmak istedim. Uygun fiyatlı ama sonucu iyi olan bir ürün olmalıydı. Yine blogların bir çoğunda iyi puanlar almış Maybelline Affinitone Concealer ı alışım bu yüzdendir.
Ben de ki 05 / Medium Beige ; Birazzcık koyu, zaten renk skalası az, bir de her yerde her rengi olmuyor. Ben de bir şeye karar verdiğimde illa almam gerektiğinden birazcık koyu olan bu rengi aldım. Yine de duruşu fena değil. Dediğim gibi ilk concealer ım olduğundan bu ürün bana mucize gibi geldi. Gerçekten makyaj için concealer kullanmak gerekiyormuş, bunu da anlamış oldum. Ben aknelerimi kapatmak için de kullanıyorum. Onları kapatmadığından diyebilirim ki; bu ürün orta kapatacılıkta, hafif bir ürün. Ama kesinlikle denemeye değer. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum bıraktığınız için çok teşekkür ederim.
(Yorumlarınıza lütfen link eklemeyin, yorumlarınıza link eklediğinizde yayınlanmayacaktır. GFC hesaplarınıza bloglarınızı eklerseniz isminize tıkladığımızda bloglarınıza ulaşabiliyoruz.)